STS BAHÇE HİZMETE AÇILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

STS BAHÇE HİZMETE AÇILDI

Bu haber 12 Mayıs 2022 - 8:52 'de eklendi ve 508 kez görüntülendi.

İşletme ortakları Sabri KÜLCÜ, Sefer DURAK ve Turgay GACAL Bandırma için özellikle bulunduğu konum sebebi ile bir değer yaratacak STS KIR DÜĞÜN VE KAHVALTI SALONU projelerini hayata geçirdi. Ramazan ayı boyunca iftar yemekleriyle Bandırma halkına hizmet veren işletme resmi açılış etkinliğini düzenledi.

İşletme ortakları Sabri KÜLCÜ, Sefer DURAK ve Turgay GACAL Bandırma için özellikle bulunduğu konum sebebi ile bir değer yaratacak STS KIR DÜĞÜN VE KAHVALTI SALONU projelerini hayata geçirdi. Ramazan ayı boyunca iftar yemekleriyle Bandırma halkına hizmet veren işletme resmi açılış etkinliğini düzenledi.
Açılış etkinliğine Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga TOSUN, AK Parti ilçe başkanı Mehmet DOĞAN, Bandırma Belediye meclis üyeleri, işletme kurucularının akrabaları, yakın dostları, iş dünyasının önemli isimleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Bandırma Livatya mevkiinde 12 dönüm arazi üzerine kurulan çok amaçlı kullanılacak mekanın açılışı Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ve mekan sahibi Sabri KÜLCÜ, Turgay GACAL, Sefer DURAK ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet DOĞAN Tarafından yapıldı. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Tosun, “Sabri Bey ile biz çok iyi tanışırız. Bandırma’da kendisiyle Belediye Meclis Üyeliği yaptık. Burası Bandırma’da kendi kumsalı olan nadir alanlardan birisi. Burayı fark eden Sabri KÜLCÜ ve ortakları Sefer DURAK ve Turgay GACAL, burada çok güzel bir projeye imza atmışlar. Bandırma 160 bini geçen nüfusu ile bölgenin lider İlçesi durumunda. Buranın İlçemizde bin 500 kişilik sosyal amaçlı kullanılan en büyük mekanı olduğunu düşünüyorum. Güzel bir proje yapmışlar. Bizim burada açılış konuşmasından çok, daha çok nikah kıyacağımıza benziyor. Kendi kumsalı, Yeşil alanı, otoparkı ve kapalı alanı olan güzel bir yatırım. Buranın Bandırma’ya en güzel hizmeti vereceğine yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.
İşletme sahiplerinden Sabri KÜLCÜ “Bugün şehrimiz için hayalimizi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yaşadığımız şehre katma değer katmanın mutluluğu içerisindeyiz STS Bahçe tesisimizde Nişan, Nikah, Düğün gibi özel günlerinizin yanı sıra Restaurant ile de hizmete açık olacağız. Tesisimizi sizlerin rahatlığı ve iyi vakit geçirmeniz için hazırladık” dedi.
Konuşmaların ardından dualar okunarak kurdele kesildi. Yoğun katılım sağlanan etkinlikte davetliler; STS KIR DÜĞÜN VE KAHVALTI SALONUNU gezme ve verilen hizmetler hakkında bilgi alma fırsatı buldu.
Açık büfe kahvaltı, serpme kahvaltı, düğün, toplantı ve organizasyon etkinliklerinde hizmet veren işletme 1500 kişi kapasiteli açık alan, 200 kişilik kapalı alan, 200 araçlık otoparkı, çocuk parkı, açık ve kapalı etkinlik alanları ile işletmenin alanının en kapsamlısı olduğu dile getirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .