SP Seçim startını verdi - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

SP Seçim startını verdi

Bu haber 13 Eylül 2013 - 21:39 'de eklendi ve 1.461 kez görüntülendi.

sp-seçim-stardı

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa Balta, partisinin Bandırma İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenledi.
Balta, “Yerel seçimler öncesinde başlattığımız Türkiye taraması faaliyetleri hafta hafta devam ediyor. İlk olarak geçen hafta 8 ilde başlattığımız çalışma, bu hafta 14 il ile devam edecek. Çalışmalar kapsamında, 20 tane grup oluşturuldu, bu gruplar 23 Ekim’e kadar 81 ilde bulunan tüm ilçe ve beldeleri ziyaret edecek”dedi.Balta şunları söyledi “Ziyaretler aracılığıyla öncelikle, teşkilatlar yerinde görülmüş olacak, eksiklikler giderilecek. Ekimin sonuna kadar yürütülecek olan tarama faaliyetleri sonunda yapılacak olan toplantılarla, yerel seçimlerde Milli Görüş adına ter dökecek adaylar belirlenecek. Adayların duyurulması Parti Genel Merkezinin Ankara’da 14-15 Aralık tarihlerinde yapacak toplantı sonrasında kamuoyuna açıklanacak”30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere kendi adaylarıyla gireceklerini dile getiren Balta, “Partimiz seçim ittifaklarına kapalıdır. Seçim ittifakı yapılacaksa bunun çatısı Saadet Partisi olur. Belediye başkan adaylarımız toplumun tüm kesimleri tarafından kabul görecek kişilerden oluşacak en önemlisi de belediye hizmet binasına rüşveti alanda verende mel’undur yazabilecek dürüst biri olacaktır”şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .