SİYASİ POLEMİKLER UZAK DURARAK SADECE ÇALIŞIYORUZ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SİYASİ POLEMİKLER UZAK DURARAK SADECE ÇALIŞIYORUZ

Bu haber 19 Şubat 2021 - 9:26 'de eklendi ve 837 kez görüntülendi.

 

Ak Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Şener, yeni yönetim olarak hizmet için seçildiklerini belirterek siyasi çekişmelerden ve polemiklerden uzak durarak Bandırma için çalışmaya gayret ediyoruz dedi.

Yeni başkanımızla beraber yeni yönetim kurulumuz olarak Bandırma’ya hizmet etmek için seçildik şeklinde konuşan Metin Şener “Polemikler uzak durarak siyasi kaygılar taşımadan hizmet odaklı çalışmaya gayret ediyoruz. Tüm vatandaşlarımıza bir şekilde ulaşmaya ve dokunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetlerde kesinlikle siyasi fark gözetmiyoruz.  Tek derdimiz Bandırma için ne yapabiliriz oluyor. Kimseyle kavga etmeden sadece yapacağımız hizmete odaklıyız.”

Pandemi dolayısıyla esnafların sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini vurgulayan Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Şener “Ak Parti Hükümetimizin bu konuda esnafa verdiği destekler devam ediyor. Bizde yerelde bu konuda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Geçtiğimiz ay başladığımız küçük esnaftan alışveriş yap kampanyamız devam ediyor. Başkanımız Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu üyelerimizin katkılarıyla küçük esnaftan yaptığımız gıda kolilerini gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Böylece küçük esnafa katkı sağlarken gerçek ihtiyaç sahiplerine de bir nebze olsun dokunmuş oluyoruz. Bu noktada en önemli konu yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasıdır. Bunun içinde mahalle muhtarlarımız ile koordineli hareket ediyoruz. Mahallelerindeki gerçek ihtiyaç sahiplerini belirleme noktasında muhtarların büyük katkısı oluyor.”

Yardımlar konusunda katkı vermek isteyen vatandaşların da olabileceğini belirten Metin Şener, yardım yapmak isteyen vatandaşlar bize ulaşabilirler dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.