SİNEMASEVERLERE MÜJDE.. CİNEFORA 2 TEMMUZ'DA KAPILARINI AÇIYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SİNEMASEVERLERE MÜJDE.. CİNEFORA 2 TEMMUZ’DA KAPILARINI AÇIYOR

Bu haber 23 Haziran 2021 - 17:09 'de eklendi ve 862 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

Bandırma’nın Liman AVM’de bulunan tek sineması olan Cinefora Sinemaları 1,5 yıldır süren koronavirüs pandemisi nedeniyle ara verdiği hizmetine 2 Temmuz’dan itibaren yeniden başlayacak. Bakanlık tarafından belirlenen pandemi kurallarına göre hizmet verecek olan Cinefora Sinemaları bu yeni dönemde perdelerini “Hızlı ve Öfkeli 9” ve “Hababam Sınıfı” filmleri ile açacak.

Bandırma’nın Liman AVM’de bulunan tek sineması olan Cinefora Sinemaları 1,5 yıldır süren koronavirüs pandemisi nedeniyle ara verdiği hizmetine 2 Temmuz’dan itibaren yeniden başlayacak. Bakanlık tarafından belirlenen pandemi kurallarına göre hizmet verecek olan Cinefora Sinemaları bu yeni dönemde perdelerini “Hızlı ve Öfkeli 9” ve “Hababam Sınıfı” filmleri ile açacak. Cinefora Bandırma Sinemaları İşletme Müdürü Sedat Boyraz, koronavirüs pandemisi nedeniyle yaklaşık 1,5 yıldır sinemaseverlerden ayrı olduklarını belirterek, “Maalesef ki tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle devletimizin aldığı kararlar ile birlikte bir çok sektörde bulunan işyerleri gibi kaplarımızı kapattık. Dünyanın bir çok şehrinde olduğu gibi ülkemizde de sinema, tiyatro, konser vb. kültürel etkinlikler durduruldu ve halen daha yapılmamakta. Fakat aşılamanın hızlanması ile birlikte artık önümüzdeki günlerde elde edilecek toplumsal bağışıklıkla birlikte yeniden çok özlediğimiz salonlarımıza dönerek kapılarımızı sinemaseverlere açıyoruz. 2 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Bandırma Liman AVM’de bulunan sinemamız da hizmete başlayacak. Tabi ki devletimizin alacağı bir dizi kurala uygun bir şekilde hareket edeceğiz. Bizim için ilk kurulduğumuz günden itibaren zaten büyük bir titizlikle uyguladığımız sağlık ve temizlik kuralları şimdi de geçerli. Gerekli mesafe ve maske kurallarına da uyarak iki yeni filmimizle izleyicilerimize yeniden merhaba demenin gururunu ve sevincini yaşayacağız. İlk hafta sinemamızda Hızlı ve Ofkeli 9 filmi ile başlıyoruz. Yine yerli yapımlardan Hababam Sınıfı da izleyicilerimizin tercihine sunulacak. Sinemaya gitmeyi, filmi sinemada seyretmeyi özleyen tüm halkımızı 2 Temmuz’dan itibaren Cinefora Sinemaları’na bekliyoruz” dedi.

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.