SEA SHELL BEBEK SPA MERKEZİ 3. YILINI KUTLUYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

SEA SHELL BEBEK SPA MERKEZİ 3. YILINI KUTLUYOR

Bu haber 12 Ağustos 2022 - 11:48 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi.

İşletmeciliğini Hande Başkan’ın yaptığı Sea Shell Bebek SPA Merkezi 3. Yılını kutluyor. Bandırma’da açılan ilk bebek SPA Merkezi olduklarını vurgulayan Hande Başkan, kuruluş yıl dönümü dolayısıyla birçok yeni kampanyaya imza atacaklarını söyledi.

Çocuk Gelişimi ve Bebek Masaj Uzmanı olan Hande Başkan, bu sektörün Dünya’da öncelikli olarak Uzakdoğu’da, Amerika’da ve Avustralya’da başladığını belirterek “Son yıllarda Sanitas Per Aquam ( SPA ) ülkemizde de hızla yayılmaya başladı. Ben 3 yıl önce Bandırma’da ilk Bebek SPA’sını açarak bu sektöre girdim. SPA için suyla gelen sağlık ifadesini rahatlıkla kullanabiliriz. Suyun dinlendirici gücü bebeklerde rahatlama sağlarken, ailelerinde daha kolay sosyalleşmelerine vesile oluyor. Düzenli olarak yapıldığında bebeklerin motor becerilerinde ve kas kuvvetlerinde gözle görülen gelişmeler oluyor. Kolik ve gaz sancıları en hafife inerken bebekler çok daha rahat uyuyabiliyorlar.”

Hidroterapinin bebeklerin gelişimi üzerinde çok büyük pozitif etkileri olduğunun altını çizen Sea shell bebek SPA işletmecisi Hande Başkan “Bebekler 45 dakika süreyle havuzda yüzüyorlar. Bu süreçte suyun göğüs kafesine uyguladığı basınç, akciğerlerin kapasitesini ve göğüs kaslarını güçlendiriyor. Bu da solunum sisteminin gelişmesine yardımcı oluyor. Bebeğin sinir sistemi rahatlıyor, psikolojik ve sosyal gelişimi destekleniyor. Özellikle diş çıkarma dönemlerinde SPA bebeklerin çok daha rahat etmesini sağlıyor.

Havuz sonrasında bebeklerimizi 15 dakika süren ayak masajına alıyoruz. Ayakaltlarından bütün vücuda giden ve bebeği rahatlatan uyaranlar bulunuyor. Parmak uçlarına yapılan masajlar özellikle bebeğin diş çıkarma zamanlarında diş etlerine uyarı gönderdiği için rahatlama sağlıyor. Masaj sonrasında ise bebeklerimizi özel kostüm bölümümüzde giydirerek hatıra fotoğrafları çekiyoruz. “

Bebek SPA ve teknikleri, hidroterapi ve çocuk gelişim psikolojisi uzmanı olan Hande Başkan, Bebek SPA’sının SMA’lı bebekler için önemli bir tedavi süreci olduğunu söyleyerek “Oturamayan ve kas geriliği olan bebeklerimiz bir kaç seans sonunda oturabilir hale geldi. Bebek SPA Merkezleri bazı çevreler tarafından sadece lüks ve keyif veren yerler gibi görünse de; keyif amaçlı değil bebeklerin sağlığı ve gelişimi içinde çok faydalı olması nedeniyle tercih ediliyor“ Dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .