SEYİRCİLER DEDEKTİF OLDU, ŞEN MAKAS KAHKAHAYA DOYURDU - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SEYİRCİLER DEDEKTİF OLDU, ŞEN MAKAS KAHKAHAYA DOYURDU

Bu haber 27 Şubat 2020 - 16:26 'de eklendi ve 353 kez görüntülendi.

Sahnelendiği ilk günden bu yana gişe rekorları kıran “ŞEN MAKAS” Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajansı organizasyonu ile dün akşam saat 20.00’da Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

Charlie Chaplin Komedi ödülü alan tek oyun olma özelliğine sahip olan Şen Makas dünyanın tüm ülkelerinde yıllardır sahneleniyor. Oyunun sosyal medya kullanımının yoğunlaştırıldığı yeni versiyonu Nedim SABAN tarafından yepyeni bir yorumla Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajansı organizasyonu ile dün akşam Barış Manço Kültür Merkezi’nde Bandırmalılar ile buluştu.

Yaklaşık 400 kişinin izlediği oyunun organizasyonunu üstlenen ve yaptığı işlerle sektörünü başarıyla temsil eden Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajans Başkanı Ali Gönen Gönenden yaptığı açıklamada “Bandırma kültür ve sanat faaliyetlerini seven bir şehir. Ulusal tiyatrolar ve tanınmış oyuncular da Bandırma’yı iyi biliyor. Biz Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR olarak yaptığımız organizasyonlar, ulusal çaplı oyunlar getirerek Bandırma’da bir tiyatro kültürü oluşturmaktan büyük gurur duyuyoruz. Mevcut fiziki şartlar elverdiği kadar TV’den, sinemadan, tanıdığımız büyük oyuncuları getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu akşam sahnelenen “Şen Makas” uzun zamandır takip ettiğimiz ve Bandırmalı tiyatro severlerle buluşturmak istediğimiz bir oyundu. Bu akşam nihayet bunu gerçekleştirebildik. Oyunun biletleri 15 gün öncesinden bitti ve oyunun sonunda seyirciden tam not aldı. Bu bizim için büyük bir mutluluk.” Dedi.

Seyirciler bir kuaför salonundaki olayların tüm ayrıntılarına tanıklık ederek, hem oyuna katıldılar hem de katıla katıla güldüler. Kuaför salonuna sızan katili oyunculara soru sorarak belirlenen ve seyircinin oy oranına göre oyunun sonu her sahnelendiğinde değişiyor. Melek BAYKAL’ın şen bir dulu oynadığı oyunun diğer rollerinde Bülent SEYRAN, Özgür YETKİNOĞLU, Cem GÜLER, Müge KEMENT ve Jess MOLHO yer aldı.

Oyunun sonunda sanatçılara plaketlerini Bandırma Emniyet Müdürü Soner Duran ve Final Akademi Okulları Müdürü Melih Ustaoğlu takdim ederken, tiyatronun ana sponsoru olan Final Akademi Okulları yanısıra Hedef Yapı ve Marina Otel yetkililerine de  plaket takdiminde bulunuldu.

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

%d blogcu bunu beğendi: