SERT : VATANDAŞ KURTULUŞU BİZDE GÖRÜYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SERT : VATANDAŞ KURTULUŞU BİZDE GÖRÜYOR

Bu haber 12 Mayıs 2022 - 9:13 'de eklendi ve 284 kez görüntülendi.

İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert Bandırma Şehir Gazetesinden Cemal Vural Atabey’in sorularını yanıtladı.

İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert Şehir Gazetesinden Cemal Vural Atabey’in sorularını yanıtladı. Sert, Bandırma’da siyasi dengeleri değiştirecek bir parti haline geldiklerini ifade ederek, olası bir seçimde Bandırma’daki oy oranlarının yüzde 30 olduğunu ifade etti.

İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert Şehir Gazete sinden Cemal Vural Atabey’in sorularını yanıtladı. Ülke genelinde son zamanlarda yapılan anket sonuçlarını değerlendiren Necmi Sert, sığınmacı sorunu ile ilgili olarak parti görüşünü de açıkladı.
VATANDAŞ EKONOMİK KURTULUŞU İYİ PARTİ’DE GÖRÜYOR
İyi Parti’nin ülke genelindeki yükselişinin en büyük mimarı olarak Genel Başkan Meral Akşener’i gösteren İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “Pandemi şartlarına rağmen Genel Başkanımız Meral Akşener büyük gayretler ile ülkeyi il il, ilçe ilçe geziyor. Yaptığı ziyaretler de yöre halkı tarafından adeta miting havasına sokuluyor. Siyaset de halkın ayağına gitmek, onlara dokunabilmek sorunları yerinde görmek çok önemlidir. Genel Başkanımız Meral Akşener’de işte tam bunu yapıyor. Kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman popülist söylemlerde bulunmadık. Yaptığımız ya da yapabileceğimiz projelerin vaatlerini halkımızla paylaştık. İyi Parti’nin oylarının artmasının bir nedeni de gerçek söylemleri vatandaşlarla paylaşmasıdır. Vatandaşlarımız İyi Parti’yi artık kendilerinden biri gibi görmeye başladılar.
Ak Parti Hükümetinin uyguladığı yanlış ekonomik politikalar vatandaşı her geçen gün biraz daha fakirleştiriyor. Çökme noktasına gelen ülke ekonomisinden doğal olarak en çok emekliler, asgari ücretle geçinmeye çalışanlar ve işsiz olan kesim etkileniyor. Ülkenin büyük bir çoğunluğu açlık sınırının altında gelirle yaşamaya çalışıyorlar. Bu yoksulluk vatandaşları siyaseten yeni arayışlara yönlendiriyor. Kurtuluşu da İyi Parti’de görüyor. Halka güven veren Genel Başkanımız Meral Akşener ile daha yüksek yaşam seviyelerine geleceklerine inandıkları için partimize teveccüh gösteriyorlar” dedi.
İYİ PARTİ BANDIRMA’DA TÜM DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK
Ülke genelindeki oy artışlarının Bandırma’da da yaşandığının altını çizen İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “İyi Parti daha 3,5 aylık bir parti olmasına karşın Bandırma’da % 17 oranında oy almayı başarmıştı. Geçen sürede ilçe Yönetimi olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda bugün itibari ile Bandırma’da oy oranımızın % 30 seviyelerine çıktığını görüyoruz. Son günlerde partimize karşı ilginin arttığına tanık oluyoruz. Bu konuda da mütevazi olmak istemiyoruz. İyi Parti Bandırma’da tüm dengeleri değiştirecektir.
Yönetim Kurulu olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz. Haftada en az 1 kırsal mahallemize ziyaretlerde bulunuyoruz. Müsait günlerimizde de merkezde esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Pazaryerlerinde halkla beraber olup onların dertlerini yerinde yüz yüze dinliyoruz. Kadın üyelerimizle beraber ev ziyaretlerinde bulunuyoruz. Yaptığımız bu çalışmaları sosyal medya üzerinden halkımızla paylaşıyoruz.
Üye sayımızı arttırma adına çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Bu yılsonu itibari ile üye sayımızı bin sayısına taşımayı hedefliyoruz. İyi Parti üyeleri kağıt üzerinde kalan üyeler olmuyor. Tüm üyelerimiz aktif olarak parti çalışmalarında yer alan üyelerdir” diye konuştu.
Cemal Vural ATABEY

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .