SERT: HANGİ AMACA HİZMET EDİYORSUNUZ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SERT: HANGİ AMACA HİZMET EDİYORSUNUZ

Bu haber 18 Haziran 2020 - 9:46 'de eklendi ve 2.865 kez görüntülendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Balık Hali önüne koydukları Balıkesir yazısı Bandırma’da yoğun tepkilere neden oldu. Sivil Toplum Örgütleri ve siyasi partiler konu hakkında tepkilerini basın açıklamaları ile ifade ettiler. İYİ Parti İlçe Başkanı Necmi Sert’te yaptığı açıklamada böylesi eylemlerin yumuşama eğilimine girdiği  Bandırma Balıkesir ilişkilerine zarar vereceğini söyledi.

Necmi Sert”  Bandırma Balık Halinin yanına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından dikilen tabela toplumu fazlası ile germektedir. Yaşadığımız güzel şehrimizin adı Bandırma’dır. Eğer oraya bir tabela dikilecekse Cumhuriyet Kenti Bandırma tabelası olmalıdır ve yakışanı da budur. Bu konu ile ilgili partili partisiz bütün Bandirmalılardan hem telefon ile hemde karşılıklı olarak görüşmelerinde tepkilerini ortaya koymaktadırlar. Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin hangi amaca hizmet ettiğini bilmediğim bu tabelayı derhal kaldırmasını istiyor ve Cumhuriyet Kenti Bandırma olarak değiştirilmesini talep ediyoruz.”dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel