SENDİKA TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN TOSUN’A BAYRAM VE TEŞEKKÜR ZİYARETİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SENDİKA TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN TOSUN’A BAYRAM VE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bu haber 22 Mayıs 2020 - 12:59 'de eklendi ve 798 kez görüntülendi.

DİSK’e bağlı Genel-İş Balıkesir Şube Sekreteri Serkan Ünlü, İşyeri Sendika Baş Temsilcisi ve diğer temsilciler eşliğinde Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u Ramazan Bayram’ını kutlamak ve teşekkür etmek için ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Genel-İş Balıkesir Şube Sekreteri Serkan Ünlü, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un Ramazan Bayram’ını kutladıktan sonra: “Covid-19’la beraber Ülkemizi etkisi altına alan bu büyük Ekonomik kriz içerisinde Emekten yana tavır alarak arkadaşlarımızın haklarını ödeyen başta Bandırma Belediye Başkanımıza ve değerli ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Covid-19 salgınında gecesini gündüzüne katarak çalışan ve hala çalışmaya devam eden tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Büyük bir özveri göstererek bu süreci en az zararla atlatmak için var gücümüzle hep birlikte çalışıyoruz.  Emekçi kardeşlerimiz, arkadaşlarımız çalıştıkları alanlarda topluma hizmet ederek kutsal bir görev yerine getirmektedir. Ben emeğin en yüce değer olduğuna inanıyor ve tüm emekçi arkadaşlarımızın haklarını en iyi şekilde alması için tüm şartları zorluyorum. Emekçimizin ve emekçilerimizin haklarını savunan siz iş ve emek örgütlerimizin yanında olmaya her zaman devam edeceğim. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor bende sizin ve tüm emekçilerin Ramazan Bayram’ını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Öte yandan sendika temsilcileri Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok’u da makamında ziyaret ederek Ramazan Bayram’ını kutladı.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel