SELİM PANÇ KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SELİM PANÇ KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Bu haber 12 Mayıs 2022 - 15:28 'de eklendi ve 324 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, beraberinde Ceviz Fidanı Üreticileri Kooperatif Başkanı Rafet Akar ve ceviz fidanı üreticileri ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek Selim Panç’ın emekçiler ve bilim insanları ile görüşerek hazırladığı “Ceviz Fidanı Yetiştiriciliğinde Güncel Sorunlar” adlı raporu takdim ettiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın da hazır bulunduğu ziyarette, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ceviz üreticileri ile uzun süre sohbet ederken, hazırlanan rapor için CHP Bandırma İlçe Örgütü adına Selim Panç’ı tebrik etti.

Ziyaret ve görüşmede Kemal Kılıçdaroğlu’na ceviz fidanı hediye edildikten sonra, Panç ve ceviz fidanı üreticileri milletvekillerini ziyaret ettiler.

Selim Panç ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğluna, aşılı ceviz fidanı üreticilerinin sorunlarını Ceviz Fidanı Üreticileri Kooperatif Başkanı Rafet Akar, Genel Başkan yardımcımız Ahmet Akın, Balıkesir Milletvekillerimiz Fikret Şahin, Ensar Aytekin ile sunduk, ceviz fidanı hediye ettik, yakın ilgilerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Emeği en yüce değer olarak gören bir partinin mensupları olarak, emekçilerin sorunlarını kendi sorunumuz olarak görmeye ve çözüm için inisiyatif almaya devam edeceğiz. Her zaman üreticimizin yanındayız.” dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .