SELİM PANÇ BALKAN MASASI TOPLANTISINA KATILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SELİM PANÇ BALKAN MASASI TOPLANTISINA KATILDI

Bu haber 11 Kasım 2021 - 12:18 'de eklendi ve 442 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç partisinin Balkan masasının Parti Genel Merkezinde düzenlediği , Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın da konuşmacı olarak katıldığı Atatürk’ ü Anmak ve Anlamak konulu toplantıya katıldı.

Toplantı hakkında bilgi veren Selim Panç , Cumhuriyet Halk Partisi Balkan Masasının düzenlediği, konferans sonrasında, 41 ilden gelen 155 Balkan Masası temsilcileri ile Balkan Masası Başkanı ve genel Başkan yardımcısı Faik Öztrak Başkanlığında toplantı yapıldı. Oldukça faydalı geçen toplantıda “ Balkanlarda yaşayan Türkler ile ilişkilerin geliştirilmesi , kardeş il ve ilçelerin oluşturulması , aynı zaman da Türkiye ‘de yaşayan Balkan göçmeni hemşerilerimiz ile diyaloğun daha da arttırılması, işbirliği yapılması , Türkiye de olan Balkan Dernekleri ile ortak projeler oluşturulması ve hemşerilerimizin partimize olan ilgisinin arttırılması, siyasi hayatta da daha aktif olmaları için teşvik edici çalışmaların yapılması kararları alındı “ dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.