SANAYİSPOR’DA İMZALAR ATILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SANAYİSPOR’DA İMZALAR ATILDI

Bu haber 03 Ağustos 2022 - 9:51 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

 

Yeni seçilen yönetim kurulu ile beraber Bandırma’daki amatör spor camiasına yeni bir soluk getiren Sanayispor yeni Teknik Direktörü Mecit Uzun ile anlaşarak karşılıklı imzaları attılar.

Özdemir: Sahamızın ışıklandırılmasını istiyoruz

Sanayispor Kulübü basın Sözcüsü Bayram Özdemir “1979 yılında kurulan kulübümüz Sanayispor 2.amatörden başladığı futbol hayatını merdivenleri dinlenmeden çıkarak uzun bir süre 1.Amatörde mücadele ettikten sonra 2009-2010 futbol sezonunda şuan mücadele ettiği Süper Amatör Lige şampiyon olarak çıkarak 5 sezon burada mücadele etmiş ve bir alt lige düşmesine rağmen 2020-2021 futbol sezonunda tekrar ait olduğu lige dönmüştür.

Bu dönüşle hem kadrosunu gençleştirerek hem de kadrosunun çoğunluğunu Bandırmalı gençlerle kurarak U23 ayarında bir takım yaparak ligde tutunmayı başarmış önümüzdeki yıllarında garantisini almıştır. Bizler Bandırma’daki gençler için elimizi taşın altına sokarken, Büyükşehir Belediyesinden ve Bandırma Belediyesinden sahamızın ışıklandırılması konusunda da yardım beliyoruz.”

Uzun: Bandırmaspor’a futbolcu kazandırmayı hedefliyoruz

Bu sene Sanayispor’u çalıştıracak olan Mecit Uzun’da, bu kulüpteki hedefleri gördükten sonra buraya gelmek istedi diyerek “Sanayispor olarak öncelikli amacımız gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp spora kazandırmak olacak. Altyapıdan yetiştirdiğimiz gençleri Bandırmaspor’a yollamayı hedefliyoruz.  BAL ligine çıkmak istiyoruz. 15 Ağustos’ta çalışmalara başlayacağız. “

Marti: Sanayispor bir kültürdür

Sanayispor’u sadece bir spor kulübü olarak görmenin yanlış olduğunu vurgulayan Sanayispor Başkanı Serkan Marti  “Sanayispor bir kültürdür. Sanayispor olarak kısa vadede sportif başarıları hedeflerken, uzun vadede de Bandırmaspor’a futbolcu yetiştiren bir kulüp olmak istiyoruz. Şu an 96 lisanslı futbolcumuz var. 3 tane U 13, u 16 ve U 18 altyapı takımlarımız mevcut. Pandemi dolayısıyla başladığımız sosyal tesis projemize de kaldığımız yerden başlamak istiyoruz.”

Şimşek: Sanayi esnafına kulübü bir türlü anlatamadık

Küçük Sanayi Kooperatif Başkanı Kemal Şimşek’te, bugüne kadar sanayi esnafına Sanayispor’u bir türlü anlatamadık. Bu sene bu handikabı aşmak istiyoruz. Sanayi sitesini bayraklarla donatacağız. “ Dedi.

Konuşmaların ardından bu sene takımı çalıştıracak olan Teknik Direktör Mecit Uzun ve Kulüp Başkanı Serkan Marti karşılıklı olarak sözleşmeye imza attılar.

Sanayispor yönetim kurulunun görev bölümü yaptığını belirten Kulüp Başkanı Serkan Marti görev dağılımını şu şekilde açıkladı.

Medeni Uygur: Asbaşkan

Soner Koçoğlu: Asbaşkan Yardımcısı

Bayram Özdemir: Başkan Yardımcısı ve Basın Danışmanı

Nezih Gören: Genel Sekreter

Hayri Okur: Sayman

Oktay Soylu: Reklam Sorumlusu

Şafak Cebeci: Genel Kaptan

Bora Sevimler: Sayman

Recep Uzun: Genel Kaptan

Poyraz Ozar: Futbol Şube ve Alt yapı Sorumlusu

Efecan Akgün: Tesisler Sorumlusu

Fikret Tuncay: Dış İlişkiler Sorumlusu

İsmail Çoban: organizasyon Sorumlusu

Erdinç Martin: Alt yapılar Sorumlusu

Tomay Gürel: Finans İşleri Sorumlusu

Veli Eroğlu: Tesisler Sorumlusu

Murat Karakoyun: Dış İşler Sorumlusu

Kemal Şimşek: Finans İşleri Sorumlusu

Feray Acemliler: Futbol Şube ve Alt yapı Sorumlusu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .