SANAYİ ESNAFININ SESİNİ DUYDULAR

SANAYİ ESNAFININ SESİNİ DUYDULAR

ABONE OL
8 Eylül 2023 11:30
SANAYİ ESNAFININ SESİNİ DUYDULAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Belediyesinin Eylül ayı meclis toplantısında gündem dışı söz alarak konuşan Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Kemal Şimşek site içinde bulunan kullanılmayan parsellerin sanayi esnafına satılmasını talep etti.

Meclisin 3. Maddesi olan 600 Evler Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi alanında bulunan mülkiyeti Bandırma Belediyesi ait muhtelif parsellerin satın alma talebi mecliste görüşüldü.

Konu hakkında mecliste gündem dışı olarak konuşma yapan Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Kemal Şimşek “ Arsaların sanayi esnafına satışını talep Sanayi esnafımızın buna çok ihtiyacı var. 490 tane üyemiz var. Benim sizlerden ricam bu arsaların bir an önce satılması. Ada başlarında olan arsalar var. Sekiz on tane falan bunlar. Bu insanlar bunları benimsemiş zaten. Köşelerine, ağaçlar dikmişler, ağaçlar meyve veriyor. Bazıları nasıl olsa benden başkasına vermez demiş. İçine bina yapmış. Hiç kimse siyasi bir durum anlamasın küçük esnafız. Yani bizim burada rantla falan hiçbir alakamız yok.” dedi.

Yapılan görüşmeler sonucunda 29 parselin blok ve tek tek satışı oybirliği ile kabul edildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.