SALON İŞLETMECİLİĞİNDEKİ BAŞARISINI PAKET SERVİSTE DE SÜRDÜRÜYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SALON İŞLETMECİLİĞİNDEKİ BAŞARISINI PAKET SERVİSTE DE SÜRDÜRÜYOR

Bu haber 11 Aralık 2020 - 13:42 'de eklendi ve 15.900 kez görüntülendi.

Bölgenin lezzeti ve markası Köfteci Refik, Gönen’den başladığı lezzet yolculuğuna Bandırma, Erdek ve son olarak da Manyas’ta açtığı şubeleri ile başarılı bir şekilde devam ederken, koronavirüs nedeniyle restaurantların geçici süreyle sadece paket servis olarak çalışması nedeniyle başarısını bu yönde de sürdürüyor.
Gönen’de kendisine ait çiftlikte bulunan büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde ettiği doğal, organik etten ürettiği ürünler ile hizmet veren ve Gönen Eti’nin lezzetini ve ününü bölgemiz sınırlarının da dışına taşımayı başaran nam-ı diğer Köfteci Refik, Refik Karaoğlu, Köfteci Refik markasının koronavirüs döneminde de paket servis konusunda liderliğini sürdürdüğünü ifade etti. Vazgeçilmez lezzetinin yanısıra uygun fiyat politikası ile de tercih sebebi olduklarını vurgulayan Köfteci Refik, “ Gönen’de ilk şubemizi açarak başladığımız yolculuğumuza Bandırma Çarşı ve Bandırma Sanayi Şubelerimizle devam ettik. Erdek ve son olarak da Manyas şubelerimizi açarak koronavirüs döneminde oluşan güç duruma rağmen büyümeye ve istihdam oluşturmaya devam ettik. Maalesef ki dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan bir pandemi dönemi yaşıyoruz. Her sektörde olduğu gibi yiyecek içecek sektörümüzde de bir duraklama dönemindeyiz. Bu dönemde devletimizin getirdiği bir dizi tedbir nedeniyle sadece paket servis olarak çalışabiliyoruz. Hafta içleri 10 ile gece 24 arasında, hafta sonları da 10 ile akşam 20 arasında paket servis olarak halkımıza tüm şubelerimizden hizmetimiz devam ediyor. Bölgemizin lezzeti olarak hijyen kurallarımızı sonuna kadar titiz bir şekilde uygulayarak vatandaşlarımıza siparişlerini en temiz, en leziz ve en hızlı şekilde ulaştırmanın keyfini yaşıyoruz. Umarız ki dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan bu pandemi dönemi bir an önce sona erer yeniden halkımızla buluşmanın keyfini yaşarız.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.