SALI GÜNDEME GETİRDİ, BÜYÜKŞEHİR MÜDAHALE ETTİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SALI GÜNDEME GETİRDİ, BÜYÜKŞEHİR MÜDAHALE ETTİ

Bu haber 30 Haziran 2022 - 14:01 'de eklendi ve 925 kez görüntülendi.

CHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Fatma Sibel Salı’nın gündeme taşıdığı Erdek – Tatlısu Kavşağı’ndaki bekleyen yol çalışmaları, Salı’nın ortaya koyduğu farkındalık sonrası hızlandı ve Tatlısu Kavşağı ölüm kavşağı olmaktan kurtuldu.

Erdek – Bandırma Karayolu’nun 10 ncu kilometresinde yer alan Tatlısu Kavşağı uzun süredir tehlike arz ediyor ve bitmek bilmeyen yol çalışmaları nedeniyle tamamlanamıyordu. Konu hakkında tepkilerini dile getiren CHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Fatma Sibel Salı, 1 yıldan fazla süredir toprak dökülerek kapalı halde bulundurulan yolu ve yolun kapalı olduğuna dair hiçbir tabela düzenlemesi ve ışıklandırma yapılmamış olmasını eleştirdi.

Alternatif gidişler için de hiçbir yönlendirme yapılmayan yol nedeniyle sürücüler mecburi olarak kapalı olan yoldan geçiş sağlamaya devam etmeleri de kazalara adeta davetiye çıkarır nitelikteydi.

SALI’NIN AÇIKLAMALARI ARDINDAN KAVŞAĞA BÜYÜKŞEHİR MÜDAHALE ETTİ

Salı’nın açıklamalarının yerel ve ulusal basında yer bulmasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yaz sezonunda yaşanacak yoğunluğu ve olası kaza ihtimalini göz önüne alarak Tatlısu Kavşağı’na acil müdahalede bulundu. Kavşak Büyükşehir ekipleri tarafından acilen asfaltlanarak rehabilite edildi ve ulaşıma açıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .