SALI, ERDEK CHP KADIN KOLLARI DAYANIŞMA KAHVALTISINA KATILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SALI, ERDEK CHP KADIN KOLLARI DAYANIŞMA KAHVALTISINA KATILDI

Bu haber 01 Haziran 2022 - 19:51 'de eklendi ve 912 kez görüntülendi.

CHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Fatma Salı Karabacakoğlu Erdek CHP Kadın kolları tarafından düzenlenen dayanışma kahvaltısına katıldı. CHP Erdek Kadın kolları başkanı Gaye Özdiker ve yönetim kurulu tarafından düzenlenen etkinliğe CHP’li bayanların yanısıra Erdek CHP Belediye Meclis Üyesi Canan Kırdar da katılım sağladı.

Etkinlikte CHP’li bayanların yoğun ilgisi ile karşılaşan CHP’li Karabacakoğlu, yaptığı açıklamada, “Erdek Kadın kolları yönetimimiz Başkan Gaye Özdiker yönetiminde güzel bir etkinliğe imza atmışlar. Kendilerini tebrik ediyorum. Her alanda olduğu gibi siyasette de kadının yeri ve önemi farklıdır. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir. Bu nedenle ülkemiz siyasetinde de kadınlar ne kadar büyük rol alırsa o kadar güzelleşecektir diye düşünüyorum. Bende bir bayan siyasetçi olarak daima kadınlarımızın arkasındayım ve destekçileriyim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .