ROYAL HASTANESİNDEN BANDIRMASPOR’A 600 BİN LİRALIK KORONA DESTEĞİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ROYAL HASTANESİNDEN BANDIRMASPOR’A 600 BİN LİRALIK KORONA DESTEĞİ

Bu haber 11 Kasım 2020 - 14:15 'de eklendi ve 5.395 kez görüntülendi.

Bu sene Bandırmaspor’a isim sponsoru olan Özel Royal Hastanesi Kulübe verdiği desteğe bir yenisini ekledi. Takımların her hafta yaptırmak zorunda olduğu Korona testlerini Özel Royal Hastanesi Bandırmaspor’a artık ücretsiz olarak yapacak.

Düzenlediği basın toplantısında bu yeni desteğinden dolayı Bandırma Özel Royal Hastanesine bir kez daha teşekkür eden Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez “Yaşanılan pandemi nedeniyle ekonomik olarak her kulüp gibi bizde sıkıntılar yaşıyoruz. Tek kuruşun bile hesabını yapmak zorundayız. Federasyonun maç öncesi yapılmasını zorunlu tuttuğu korona testleri için her hafta 20 Bin lira ödüyorduk. Bu testlerin maliyeti  yaklaşık yıllık 600 Bin liralara çıkacaktı. Bu haftadan itibaren Özel Royal Hastanesi bu testleri ücretsiz olarak yapacak. Sezon başından bu yana bize desteğini esirgemeyen Özel Royal Hastanesine teşekkür ediyorum. “Dedi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.