ROTARY'DE UĞUR'LU DÖNEM - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

ROTARY’DE UĞUR’LU DÖNEM

Bu haber 27 Haziran 2022 - 18:26 'de eklendi ve 653 kez görüntülendi.

Bandırma Rotary Kulübü’nün Yeni Başkanı Burak Uğur oldu. Bandırma Rotary Kulübünün 2022-2023 dönem başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Burak UĞUR oldu. Erdek Konak Park’ta düzenlenen gecede 2021-2022 dönem başkanı Mert DOĞRU başkanlığı Burak UĞUR’a devretti. Gerçekleşen gecede konuşan yeni Başkan Uğur; “Bugün burada Rotary 2440. Bölgenin en köklü kulüplerinden olan, bu yıl 40. Yılını hep birlikte yaşayacağımız Bandırma Rotary Kulübünün başkanlığını almaktan gurur ve onur duyuyorum.” dedi.
Gerçekleştireceği projelerden bahseden, yönetim kurulu ve komite başkanlarına teşekkürlerini sunan Başkan, konuşmasını tüm Rotaryenlere teşekkür ederek tamamladı. Gecede konuşmasını gerçekleştiren, 2021-2022 dönem başkanı Mert Doğru; “Gerçekleştirdiğimiz projeler ile bir çok insanın hayatına dokunarak fayda sağladık. Önümüzdeki dönem de de Burak başkanımın yanında olarak güzel bir dönem geçirmemize destek olacağız.” dedi.
Geceye katılan, Dönem Guvernörü Serdar DURUSÜT ve Geçmiş Dönem Guvernörü Ali BOR’da birer konuşma gerçekleştirerek, geçen döneme teşekkürlerini iletirken, yeni döneme desteklerini aktardılar.
Bandırma Rotary Kulübünün yeni yönetimi şu şekilde oluştu; Dönem Sekreteri Yener OK, Dönem Saymanı Oğuzhan EROĞUZ, Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Sibel KARABACAKOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi Mert DOĞRU, Yönetim Kurulu Üyesi Halit EMİROĞLU.
Bandırma iş dünyasının bir çok ismin buluştuğu gece, yüksek katılım ile tamamlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .