RIZA TEKİN TŞOF BAŞKAN VEKİLİ OLDU

RIZA TEKİN TŞOF BAŞKAN VEKİLİ OLDU

ABONE OL
24 Mayıs 2023 12:24
RIZA TEKİN TŞOF BAŞKAN VEKİLİ OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balıkesir; esnafının sorunlarının çözümü noktasına Ankara’da söz sahibi olmaya devam ediyor. TŞOF Yönetimine giren Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin şimdi de Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 1. Başkanvekili görevini üstlendi.

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili Rıza Tekin 9 Haziran’da yapılan seçimde Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu’na girmiş ardından Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu bünyesinde yer alan, üç kişilik Yönetim Kurulu’nun idareciliğindeki şirketler grubu (TRAFİK A.Ş.)’nin Yönetim Kurulu’na girerek Balıkesir’in adını Ankara’da duyurmuştu. Başkan Tekin şimdi de Hatay’da toplanan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu (TŞOF) 1.Başkanvekilliği görevine getirildi. Bu görev ile Başkan Rıza Tekin, Balıkesir şoför esnafının sorunlarını ilk ağızdan güçlü bir şekilde Ankara’da çözüm noktasında söz sahibi olacak.

“BU GÖREVE LAYIK OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Tekin, “23 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunun Hatay’da yapılan yönetim kurulu toplantısında Genel Başkanımız Fevzi Apaydın ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın teveccühü ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 1.Başkanvekilliği görevine getirilmiş bulunmaktayım. Bu önemli göreve beni layık gördükleri için çok başta Federasyon Başkanımız Fevzi Aydın olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

“ÖZVERİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

Tekin “Devam edilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi yurdumuzun ve Balıkesirli esnafımızın sorunlarının çözümü, hak ve menfaatlerinin kollanması noktasında dün de yaptığımız gibi bugün de özveri ile Genel Başkanımız, şahsım ve yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımız, federasyon çatısı altındaki tüm personelimizle çalışmalara devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.