REKTÖRLÜK VE BAŞSAVCILIK ARASINDA PROTOKOL

REKTÖRLÜK VE BAŞSAVCILIK ARASINDA PROTOKOL

ABONE OL
5 Ekim 2023 15:24
REKTÖRLÜK VE BAŞSAVCILIK ARASINDA PROTOKOL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı arasında, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi akademisyenleri tarafından Bandırma’daki 4 Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan hükümlü ve tutuklulara yönelik eğitim programlarının düzenlenmesi hususunda  iş birliği protokolü imzalandı

Protokol kapsamında; Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin desteği ile Bandırma Ceza İnfaz Kurumlarında barındırılan hükümlü ve tutuklulara yönelik olarak yürütülen eğitim faaliyetlerini çeşitlendirme ve Kurumda bulundukları süreleri verimli hale getirerek tahliye sonrası sosyal yaşama hazırlanmaları için gerekli bilgi ve beceri kazanmalarına katkı sağlanması, bu yolla yeniden suç işlemelerini önleyerek tekrar topluma kazandırılmaları amaçlanıyor.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi adına Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in imza attığı protokolü, Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı adına Bandırma Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş imzaladı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.