REKTÖR ARANIYOR!

REKTÖR ARANIYOR!

ABONE OL
30 Ağustos 2023 18:14
REKTÖR ARANIYOR!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YÖK, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi’ne rektör ataması için aday adaylarının 1 Eylül Cuma günü mesai saati bitimine kadar başvurabileceği duyurdu.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde görev süresini önümüzdeki ay içerisinde tamamlayacak olan Prof. Dr. Süleyman Özdemir‘in yerine ataması gerçekleşecek Rektör seçimi için başvurular başladı.

Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ne rektör başvuruları için şartları açıkladı.

YÖK’ÜN REKTÖR İLANI ŞÖYLE

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İçin Rektör Adaylığı İlanı

​2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 13 üncü maddesinin (a) fıkrası ve 3 sayılı “Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi” hükümleri ve “Rektör Adayı Olmak İsteyenlerin Başvurusuna İlişkin Usul ve Esaslar” uyarınca  Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ne rektör ataması yapılacaktır.

Başvurular elektronik ortamda 18.08.2023-01.09.2023 tarihleri arasında (mesai saati bitimine kadar) e- Devlet üzerinden https://rektorbasvurulari.yok.gov.tr adresinden alınacaktır. Posta ile veya diğer şekilde yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar;​

1-Başvuru bilgilerinin doğruluğundan ve fotoğrafın uygunluğundan, başvuru onaylandıktan sonra ortaya çıkabilecek yanlışlıktan veya eksiklikten aday sorumludur. Başvuru bilgilerinin sisteme kaydının yapılması için başvuru ekranında ‘Başvuru Tamamlandı.’ açıklamasının görülmesi ve başvuru formunun bir dökümünün yazıcıdan alınmalıdır.

2-Süreçle ilgili bilgilendirmenin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için iletişim bilgileri güncel tutulmalıdır.

3-İletişim için 0312 298 70 95 ve 0312 298 70 82 numaralarını arayabilirsiniz.​ (balikesirim.net)

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.