PRESTİJ SİGORTA, TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BANDIRMA ŞUBESİ İLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALADI

PRESTİJ SİGORTA, TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BANDIRMA ŞUBESİ İLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALADI

ABONE OL
4 Ağustos 2023 15:30
PRESTİJ SİGORTA, TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BANDIRMA ŞUBESİ İLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma’da sigorta sektörünün önde gelen firmalarından Prestij Sigorta ile Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şubesi arasında emeklilere özel indirim anlaşması imzalandı. Prestij Sigorta Sahibi Volkan Kuş ve Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şubesi Başkanı Ahmet Türkmen’in imza altına aldıkları anlaşmaya göre Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şubesi üyeleri ve birinci derece yakınları, Trafik Sigortalarında, Kasko Sigortalarında, Oto dışındaki ürünlerde( Dask-Konut ve Sağlık Sigortalarında yüzde 4’ten yüzde 10’a kadar oluşacak indirimlerden faydalanacaklar. Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şubesi’nde imzalanan anlaşmada konuşan Dernek Başkanı Ahmet Türkmen, “Kentimizin önde gelen sigorta firmalarından Prestij Sigorta 5200 civarında üyemizin bulunduğu Bandırma’nın en büyük STK’sı konumunda olan TÜED Bandırma Şubesi ile bir indirim anlaşması imzaladı. Kendilerine bu düşünceleri için teşekkür ediyoruz. Derneğimiz üyesi olduklarını gösterir kartlarını ibraz eden emeklilerimiz Prestij Sigorta ve Güvendeyim Sigorta ailesinin kendilerine tanıdıkları tüm indirim imkanlarından faydalanabilir” dedi.

KUŞ : EMEKLİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Prestije Sigorta ve Güvendeyim Sigorta Acenta Sahibi Volkan Kuş ise yaptığı açıklamada, “Türkiye’de 1,2 milyon, Bandırma’da ise 5200 civarında kayıtlı üyesi bulunan kentimizin en büyük sivil toplum kuruluşu Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şubesi ile imzaladığımız anlaşmayla emeklilerimize Trafik, Kasko, Dask, Konut ve Sağlık sigortalarında yüzde 4 ile 10 arasında indirimlerimizi uygulayacağız. Tüm üye emeklilerimizi Günaydın, Eski İtfaiye Cd. No:10/1 adresindeki Prestij Sigorta Ofisimize ve 600 Evler Mahallesi 1. Noter Yanındaki Güvendeyim Sigorta Ofisimize çayımızı içmeye bekliyoruz” dedi .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.