PAŞAKENT'İN YENİ ELİT MEKANI : CÖMERT 1943 AÇILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

PAŞAKENT’İN YENİ ELİT MEKANI : CÖMERT 1943 AÇILDI

Bu haber 22 Ekim 2021 - 20:26 'de eklendi ve 1.938 kez görüntülendi.

Bandırma’da kurukahve denilince akla gelen ilk markalardan biri olan ‘Cömert’ kafe sektörüne dev bir adım attı. Bandırma’nın yükselen yeni lokasyonu Paşakent’te açılan ‘Cömert 1943’ isimli kafe, düzenlenen açılış etkinliği ile hizmete girdi. Soilpoint Pr Ajansı tarafından organize edilen açılış etkinliğine, başta Cömert Ailesi olmak üzere, Bandırma Belediye Başkanı Av Tolga Tosun, CHP İlçe Başkanı Selim Panç, Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılışta konukları selamlayarak kısa bir konuşma yapan Cömert Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcileri Erhan ve Alper Cömert, 10 yıl önceden planlarını yapmaya başladıkları kafe hayallerinin bugün itibarıyla gerçek olduğunu ve Bandırma’ya ve kentin yükselen yeni lokasyonu Paşakent’e elit bir mekan kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Erhan ve Alper Cömert’in ardından Bandırma Belediye Başkanı Av Tolga Tosun kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Tosun, ülkenin pandemi ortamında ve ekonomik yönden zorluklar yaşadığı bir zamanda cesur bir yatırım kararı alarak bu kararlarını gerçekleştiren Cömert Ailesi’ni tebrik etti.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile Cömert 1943 alkışlar eşliğinde açıldı. Açılışta davetlilere ikramda bulunuldu.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.