PARTİ ROZETLERİNİ İL BAŞKANI ÖZLEM URAL TAKTI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

PARTİ ROZETLERİNİ İL BAŞKANI ÖZLEM URAL TAKTI

Bu haber 23 Haziran 2021 - 13:27 'de eklendi ve 846 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

İyi Parti Bandırma ilçe teşkilatında düzenlenen tören ile partiye katılanlara parti rozetlerini İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural taktı.

Rozet takma programına İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurucular Kurulu Üyesi Ali Lapanta, İlçe Başkanı Necmi Sert, Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, Manyas İlçe Başkanı Özcan Biçer, Marmara Adası İlçe Başkanı Asım Yalçınkaya, Kadın Politikaları başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

İyi Parti’nin Bandırma’da her geçen gün büyüdüğünü ifade eden İlçe Başkanı Necmi Sert “Bandırma’da seçimlerdeki başarıların ardından durmadan ara vermeden İyi Parti’yi daha iyi noktalara getirme adına ilçe teşkilatı olarak canla başla çalışıyoruz. Son bir haftada cesurlar hareketi olan İyi Parti’ye 35 yeni üye katıldı. Ülkenin her yerinde olduğu gibi çığ gibi büyüyoruz. Bugünde çok değerli arkadaşlarım partimize katılıyorlar. Rozetlerini Balıkesir’in topuklu Efesi Özlem Ural Başkanım takacak. Geldiğimiz nokta çok iyi olsa da durmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

Bandırma’daki çalışmaları özenle ve dikkatle takip ediyoruz diyen İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural “Bandırma’daki pozitif enerjiler tüm Balıkesir geneline yansıyor. Bu konuda Bandırma teşkilatımızı İlçe Başkanımız Necmi Sert nezdinde kutluyorum. Cesurlar hareketi olarak Meral Akşener Başkanımızın önderliğinde ülkede iktidara talibimiz ve bu yolda başarılı adımlar atıyoruz. “Dedi.

Konuşmaların ardından İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural partiye katılım sağlayan Ekrem Özenen, Bülent Gültekin, Ahmet Sarıgöl ve Birol Ay’a parti rozetlerini taktı. Program sonunda İlçe Başkanı Necmi Sert’in doğum günü dolayısıyla pasta kesildi ve kutlama yapıldı. Daha sonra İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural ve partililer Bandırma’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.