PALTA: 10 ARALIK’TA ANKARA’DAYIZ

PALTA: 10 ARALIK’TA ANKARA’DAYIZ

ABONE OL
1 Aralık 2023 10:19
PALTA: 10 ARALIK’TA ANKARA’DAYIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emekliler Dayanışma Sendikası Balıkesir Bölge Temsilcisi Muazzez Palta, Emeklilerin yaşam koşullarını zaten herkes biliyor, bizde yıllarca onurlu bir şekilde çalışarak maaşlarımızdan kesilen emekli keseneklerini istiyoruz. Biz dilenmiyoruz, hakkımızı istiyoruz, haklarımızı alarak onurlu bir şekilde yaşamak istiyoruz dedi.

Emeklilerin yeri parklardaki banklar değildir diyen Palta “  Emeklilerin yeri hastane bahçesindeki banklar değildir. Sürünerek ölmek istemiyoruz. Bunu bize layık görenlere isyan ediyoruz. Bu isyanımızı dile getirmek üzere 10 Aralıkta Ankara’da toplanıyoruz. Üç emekli sendikası olarak haklarımızı ve taleplerimizi elde etmek için bir miting düzenliyoruz. Bugün çalışıyorsanız yarın emeklisiniz, biz hepimiz için mücadele ediyoruz. Onun için 10 Aralık saat 13:00 te tüm emeklileri ve emekli olacakları Ankara Anıtparka bekliyoruz. İnsanca ve onurlu yaşamak için. “ Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.