ÖZTAYLAN: 15 YILDAN BU YANA STAD YERİNİ NEDEN BELİRLEMEDİNİZ?

ÖZTAYLAN: 15 YILDAN BU YANA STAD YERİNİ NEDEN BELİRLEMEDİNİZ?

ABONE OL
11 Mart 2024 11:25
ÖZTAYLAN: 15 YILDAN BU YANA STAD YERİNİ NEDEN BELİRLEMEDİNİZ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Düzenlediği basın toplantısında bir çok konuya değinen Ak Parti Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan herkes kendi işini yapacak stad konusunda 15 yıldan bu yana Bandırma Belediyesi stadın yerini bile belirlemediler dedi.

Stad konusunda bu iş merkezi hükümetin işidir diye kurtulamazsınız diyen Ak Parti Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan ” Bandırma Belediye Başkanı ekibiyle ve Bandırmaspor Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek yapılacak yeni stadın yerini belirlemesi gerekirdi. yaptılar mı? HAYIR. Alınacak karar doğrultusunda yeni stadın yeri belirlenerek 1/1ooo lik imar planlarına işlenmesi ve Spor Bakanlığına devredilmesi yapıldı mı? HAYIR. spor Bakanlığına devredilen projeyi bölge Milletvekilleri kanalıyla ihalesi takip edilir. Bandırma Belediyesi bunları hayata geçirdi mi? HAYIR.

Bandırma Belediyesi 15 yıldan bu yana yeni stad konusunda kılını bile kıpırdatmadı. Şimdi yapamadıklarının faturasını merkezi hükümete çıkarmaya çalışıyorlar. büyükşehir önünde birkaç kişiye stad istiyoruz pankartı açtırarak gerçeklerden kaçamazlar. 15 yıldan bu yana Bandırma’yı yöneten zihniyetin Bandırma’ya stad yapacak halleri yok. Bu stadı biz Bandırma’ya kazandıracağız. Hem de en güzel stadı biz yapacağız. Bandırmaspor hak ettiği süper lige çıkınca yeni statlarında oynayacak.”

3940 METRE BORULAR NEREDE?

Livatya Projesi için Botaş’tan alınan boruların akıbetini soran Cemal Öztaylan ” Benim başkanlığım döneminde Livatya Marina projesi için Botaş’tan borular aldık. O boruları Levent Mahallesine indirdik. CHP seçimi kazanınca Botaş’tan alınan borular Belediye Şantiyesine taşınmış. Biz aradık sorduk ancak o boruların nerede olduğu bilemediler. 18 metrelik borular nasıl yok olmuş açıklayamadılar. resmi yazı ile sorduğumuzda Ozan Onur ismiyle o boruların 32 köyün alt yapısında kullanıldığı belirtildi. Bizde 32 köyün muhtarına boruları nerede kullanıldığını sorduk. 8 metrelik kısmı Hıdırköy’de 12 metresinde bir başka köyde kullanılmış. Geriye kalan 3940 metre boruyu yok ettiler. ” dEDİ.

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.