ÖZEL ROYAL HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ÖZEL ROYAL HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Bu haber 11 Temmuz 2020 - 12:56 'de eklendi ve 1.016 kez görüntülendi.

 

Bandırma Özel Royal Hastanesi kadrosuna kattığı yeni doktorlar ile bölgede sağlık alanında lider olma yolunda hızla ilerliyor. Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Fatma Şahan Bandırma Özel Royal Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Aslen Susurluklu olan Uzm. Dr. Fatma Şahan, 1990 yılında Trakya Tıp Fakültesini bitirerek, 2000 yılında da Erzurum Atatürk Tıp Fakültesinde uzmanlık hakkını kazandı. Eşinin mesleği gereği 12 yıl Doğu illerinde görev yapan Uzm. Dr. Şahan 16 yıl Bursa Devlet Hastanesinde görev yaparak emekli oldu.

Ailesinin Bandırma’da yaşaması ve Royal Hastanesinin hedeflerinin kendi hedefleriyle örtüşmesi nedeniyle Bandırma’yı tercih ettiğini söyleyen Deri ve Zührevi hastalıkları Uzmanı Dr. Fatma Şahan “Dermatoloji ve Dermatokozmetoji alanlarında etkili tedavilere imza atacağız. Deri hastalıkları kronik hastalıklardır. Egzama, sedef akne, sivilce gibi hastalıkların tedavisinde Bandırma Özel Royal Hastanesi olarak hastalarımızın hizmetindeyiz. “Dedi.

 

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.