ÖZEL ROYAL HASTANESİ ÇALIŞANLARI STRES ATTI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ÖZEL ROYAL HASTANESİ ÇALIŞANLARI STRES ATTI

Bu haber 23 Mayıs 2022 - 15:25 'de eklendi ve 787 kez görüntülendi.

Yaklaşık 2,5 yıldan bu yana pandemi şartlarında zor bir süreçten geçen Bandırma Özel Royal Hastanesi çalışanları aileleriyle beraber kahvaltıda bir araya gelerek adeta stres attılar. Çok güzel bir havada STS kır düğün bahçesinde yapılan kahvaltıya Özel Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanları Op. Dr. Gürsel Kurt ve Op  Dr. Ercan Sevinç, Hastane Genel Müdürü İsmet Karakaya ile hastane çalışanları aileleriyle katıldı.

Pandemi döneminde tüm sağlık çalışanlarımız en ön safta çalıştılar diyen Özel Royal Hastanesi Genel Müdürü ismet Karakaya “Gerçekten sağlık çalışanları olarak zor bir süreci geride bıraktık. Dünya’yı etkisi altına alan pandemi Bandırma’da da büyük sıkıntılara neden oldu. Tüm ekip olarak gece gündüz demeden çalıştık. Birçok çalışanımız bu zorlu süreçte Corono Virüse yakalandı. İyileşen arkadaşımız hemen görevinin başına döndü. Yorulduk ve yıprandık. Çok şükür o süreç geride kaldı.

Bizde hastane yönetimi olarak çalışanlarımız ile beraber kahvaltı da bir arada olmak istedik. Zaten yarattığımız aile ortamında çalıştığımız personelimiz ve aileleriyle stres atıp kendimizi yenilemek istedik. Bu vesile ile zor süreçte fedakarca çalışan personelimiz ve onlara destek olan ailelere teşekkür ediyorum. “ Dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .