ONUR KONUĞU TÜRKAN ŞORAY OLACAK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

ONUR KONUĞU TÜRKAN ŞORAY OLACAK

Bu haber 20 Eylül 2022 - 17:32 'de eklendi ve 325 kez görüntülendi.

Bandırma Belediyesi Kitap Günleri 24 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Her yıl alışıldığı üzere yayın evlerinin kitap tanıtım ve satış standlarının da yer alacağı etkinliğin bu yıl ki onur konuğu ise Yeşilçam filmlerinin ünlü yıldızı Türkan Şoray olacak. Şoray 24 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’de hayranları ile Cumhuriyet Meydanı’ndaki söyleşi de bir araya gelecek. 8 gün sürecek olan Kitap Günleri’nde yine birbirinden ünlü yazarlar, gazeteciler ve televizyoncular Bandırmalılarla buluşacak.

Ahmet Ümit, Saygı Öztürk, Renan Bilek, Yıldırım Kaya, Uğur Batı, Asil Özbay, Dilek Cesur, Gürkan Müftüoğlu, Şenay Lambaoğlu, Oya Baydar, Sedef Kabaş, Levent Gültekin, Tuna Kiremitçi, Yavuz Dizdar, Aslı Arslan, İrfan Değirmenci, Kahraman Tazeoğlu, Beyhan Budak, Ahmet Telli gibi yazarların konuk olarak hem söyleşilere katılıp hem de kitaplarını imzalayacağı Bandırma Kitap Günleri’nin binlerce kitapseveri ağırlaması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .