ONUR BAŞKAN İLK 5 HAFTAYA DİKKAT ÇEKTİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

ONUR BAŞKAN İLK 5 HAFTAYA DİKKAT ÇEKTİ

Bu haber 11 Ağustos 2022 - 10:41 'de eklendi ve 591 kez görüntülendi.

Bandırmaspor Kulübü başkanı Onur Göçmez , kendi sosyal medya hesabı üzerinden bordo beyazlı taraftarlara seslendi. Bu sezon için planladığımız birçok şeyi yaptık bazı bizim dışımızda gelişen ve kontrol edemediğimiz noktalarda da plan dışına çıktık diyen Başkan Göçmez ” Takım kampa %90 seviyesinde tam gitti bu güzel ve istediğimiz bir gelişme oldu. Takımın gösterdiği performans ile ayrılmak istemediğimiz futbolcularımıza birçok talip geldi bu da kafa karıştırdı ve istemediğimiz ayrılıklar yaşandı.

Enflasyon ve kur maliyetlerimizi çok etkiledi buda bütçe yönetimimizi zora soktu ve sokmaya devam ediyor. Mali disiplinin ne kadar  önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Geçtiğimiz sezonun takımını en az 11 eski futbolcu ile korumak istedik. Bunda çok başarılı olamadık. 8 eski futbolcumuzu kadroda tutabildik.

Takımımıza 16 yeni futbolcu katıldı yani biz yine yeni bir takım olduk. Eski takımı koruma stratejimiz tam gerçekleşmediği için 16 yeni futbolcumuz ile oluşan yeni takımımızın uyum süreci zaman alıyor. Çok dikkatli olmalıyız. Telâşe gerek yok! Hocamız ve teknik heyetimiz ile aynı şekilde devam ediyoruz ki çok önemli. Yine her zaman dediğimiz gibi çok güzel ve keyifli futbol oynamaya devam edeceğiz.”

Keny’nin transfer sürecini de değerlendiren Bandırmspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez “Keny sürecinde yaşanan belirsizlik, Keny’nin takımda kalmak istememesi,  bizim 3. Bölgemizi geç tamamlamamıza sebebiyet verdi. Şu anda hazırız sadece uyum sürecimiz zaman alacak. Atabey, Dembele, Manos ile çok önemli bir ileri santrafor yapısı kurduğumuzu düşünüyoruz.

Bazı takımların maddi güçleri, kurumsal aldıkları destekler ile yüksek meblağ ile güçlü transferler yaptılar ayrıca düşen ve yükselen takımlar ile tarihin en zor sezonu olacağı söyleniyor.

Sonuç olarak 5 haftamız önemli ve kazasız atlatmalıyız. Buna odaklandık bu süre bizim uyum içinde yeterli bir süre ve Aile bağlarını sağlamlaştıracak bir süre. Evet, Taraftarımızdan ricamız bu süreci çok verimli atlatmak için büyük destek vermeleridir.” Dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .