ONLAR SADECE MOTOR SÜRMÜYORLAR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ONLAR SADECE MOTOR SÜRMÜYORLAR

Bu haber 17 Ekim 2021 - 11:41 'de eklendi ve 214 kez görüntülendi.
Quick Sigorta’nın desteği ile gerçekleştirdikleri proje de, okul müdürlerinden ve öğretmenlerden aldıkları bilgiler ışığında, tespit ettikleri köy okullarındaki çocuklarımızın sportif faaliyetlerine destek olabilmek için başlattıkları kampanya ile okullara top yardımı yapan 10Riders üyeleri, okullara motosikletleri ile giderek topları bizzat kendileri teslim ettiler. Sonrasında okul bahçesinde çocuklar ile birlikte top oynayarak kısa bir zaman geçirdiler. Motosiklet kullanıcıları şimdiye kadar 4 köy okuluna destek verdiler.
Bu anlamlı projeyi aldıkları geri dönüşler sayesinde daha da genişleterek devam ettirmek istiyoruz diyen 10Riders Başkanı Özgür CANDAR “Kulübümüzün 5 yılı aşkın süredir Sade Sürmüyoruz sloganı ile gerçekleştirdiği bir çok sosyal proje var. Geçtiğimiz aylarda köy okullarının kütüphaneleri için yaptığımız Türkiye çapındaki kampanya da bir çok okulumuza kitap yardımı yapmıştık. Bu kampanyada özellikle miniklerimizin beden eğitimi derslerinde kullanmaları gereken toplarının eksik olduğunu görmüş ve üzülmüştük. Konuyu eğitim gönüllüsü bir şirket olan ve motosiklet kullanıcılarının daima yanında olmaya çalışan Quick Sigorta’ya açtık.
Sağ olsunlar bize büyük destek verdiler ve kırmadılar. Sayelerinde biz de köy okullarımızdaki öğrencilerimize topları bizzat ulaştırıyoruz. Öğrencilerimizin bizi karşılamaları ve gözlerindeki sevinç her şeye bedel biz de çok mutluyuz. Bu arada onların motosiklet ile tanışmalarına da vesile oluyoruz. Merak ettiklerini cevaplıyor ve onları motosiklete de bindiriyoruz.” Dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.