OLEOCON

OLEOCON

ABONE OL
2 Nisan 2023 22:37
OLEOCON
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya’da kurulmuş olan Oleocon Hydraulic firması 1979 tarihinden beri makineler için parça üretimi gerçekleştiriyor. İlk dönemlerde parçalarını üretilmesi için elle müdahale sağlanan tezgahlarda yaparken günümüzde CNC tezgahlarından yararlanıyor. Bilgisayar desteğine sahip olan bu tezgahların etkisiyle üretimin daha hızlı olması sağlanıyor.

Oleocon Hydraulic Kaliteli Ürünleri

Makineler için parça üretimini 44 yıldır kesintisiz devam ettiren firma ürünlerinin kalitesi sayesinde tercih ediliyor. Üretimi dönemin şartları gereği iyileştirerek ürettiği için içinde bulunduğu sektörün öncülüğünü yapıyor. Ayrıca ürün çeşitliliğinin fazla olması ve taleplere cevap verebiliyor oluşu tercih edilme oranını artırıyor.

Oleocon Hydraulic firmasının tercih edilmesini sağlayan kaliteli ürünlerinden birkaçı;

  • Küresel vanalar
  • Basınç emniyet valfleri
  • Hidrolik otomatik rakorlar
  • El pompaları
  • Hız ayar valfleri
  • Döner bağlantı elemanları
  • Hortum patlama valfleri
  • Çek valfler

Firma kuruluşundan yana bu ürünleri için 200 bin parçanın üretimini yapmış bulunuyor. Ayrıca bu ürünler kullanılacakları makinelere göre çeşitleniyor. Bu nedenle firmanın parça ürünlerine ihtiyaç duyan kişilerin makinelere uygun olacak parçayı belirlemeleri gerekiyor.

Oleocon Hydraulic Firmasının Sektörlerle İlişkisi

Makine parça üreticisi Oleocon Hydraulic firması birden fazla sektörle ilişki yürütüyor. Bu ilişkiler sektörlere parça sağlamak şeklinde gerçekleşiyor. Firma tarafından üretilen parçalar sayesinde sektörlerin varlık sürdürmeye devam etmeleri bulunuyor.

Oleocon firmasının iş birliği yaptığı sektörler ise kimya endüstrisi, hidrolik endüstrisi, inşaat ve yol makineleri sektörleri oluyor. Bu sektörlerde kullanılmakta olan her türlü makine parçası firmanın makine ve personelleri aracılığıyla üretiliyor.

Oleocon Hydraulic Güvenilir Üretim

İçinde bulunduğu sektörde 44 yıllık tecrübesi bulunan Oleocon Hydraulic firması üretimde güvenilirliğe önem veriyor. Bu anlayışı sayesinde de ISO düz alınlı, push pull, popet tip, vidalı popet tip ve vidalı düzalınlı hidrolik rakorlar gibi ürünlerinde güvenilir üretim politikasını uyguluyor. Bu sayede firmayla tanışan kişilerin makine parçaları için farklı arayışa girmelerinin önüne geçiyor.

Oleocon Hydraulic Hatasız Üretim

Makine parçalarının üretiminde hata yapılması işleyişin aksamasına ve istenilen ürünün zamanında yetişmemesine neden oluyor. Ancak Oleocon Hydraulic üretim aşamalarında hatasızlığa son derece önem veriyor. Valf, rakor, pompa ve vana gibi ürünlerin hata olmadan üretilmesini sağlamak için gerekli kontrolleri yapıyor.

Kontrol işlemleri farklı aşamalarda yapıldığı için kullanılacak ürünlerin hatasız olarak üretimini tamamlayıp alıcılarına teslim ediliyor. Böylelikle makinelerin çalışmasını sağlayacak parçalar hatalar nedeniyle günlerce beklemenin önüne geçiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.