OK: BANDIRMA’NIN SORUNLARINI DA ÇÖZÜMLERİNİ DE BİLİYORUM

OK: BANDIRMA’NIN SORUNLARINI DA ÇÖZÜMLERİNİ DE BİLİYORUM

ABONE OL
2 Aralık 2023 15:59
OK: BANDIRMA’NIN SORUNLARINI DA ÇÖZÜMLERİNİ DE BİLİYORUM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Belediye Başkan aday adaylarından Metin Ok düzenlediği basın toplantısında sokakları bilmeyen belediyeyi, belediyeyi bilmeyen Bandırma’yı yönetemez dedi. 1983 yılında Maden Mühendisi olarak iş hayatına başladığını belirten Metin Ok ” Yeraltı ve yerüstünde madencilik yaptım. Özel sektör maceramdan sonra 1990 yılında Bandırma’da kuyumculuk sektörüne girdim. 45 yıldan bu yana Bandırma’da yaşıyorum. Bandırma’da doğmasam da Bandırma sevdalısı bir kişiyim. sizlerle Bandırma’nın yeşilini, denizini, imarını, yollarını doğasını konuşmak istiyorum. evine ekmek götüremeyenleri, öğrencilerin yaşadığı konut sorununu, çiftçilerin çektiği çilelere paylaşmak istiyorum. Burada deprem gerçeğini ve engellilerin sorunlarını anlatmalıyız. asla bu sorunları halı altına süpürmeden, gerçekleri olduğu gibi tartışmalıyız. ”

20 yıldır CHP’de siyaset yaptığını söyleyen Belediye Başkan aday adayı Metin Ok ” Partimin her kademesinde görev yaptım. 2014 yılında sandığa sokulmadım. 2019 yılında partinin sana ihtiyacı var dediler. Koştum, seçimlerin kazanılmasında rol oynadım. Bandırma’nın her şeyi var ama kısa, orta ve uzun vadeli projeleri yok. sanayi geliyor çevre önlemleri yok. öğrenciler geliyor Bandırma’da konut yok. daha da önemlisi Bandırma’nın bir hafızası yok. bu kente vizyon sağlayacak yöneticileri yok. ben Metin Ok olarak bu vizyonu Bandırma’ya getirmek için yola çıktım. Sokakları bilmeyen belediyeyi, belediyeyi bilmeyen Bandırma’yı yönetemez. kentin sorunlarını ve çözümlerini biliyorum. yetkiyi verin ve hesabı bana sorun. siyasetten arınmış bilgili ve tecrübeli akademisyenler oluşan bir ekiple çalışıyorum. 5 yıl içinde Bandırma’ya level atlatacağız.

belediyenin gelirleri kısıtlı olabilir ama biz bu kent için proje hazırlamadık. fon kullanmak aklımıza gelmedi. kabuğumuz içinde hapsolduk. Kabuğumuzu kıracağız. Bandırma’yı hak ettiği noktaya taşıyacağız. Bandırma’yı STK’lar, muhtarlar ile hep beraber yöneteceğiz. ” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.