O BAZ İSTASYONU YIKILDI

O BAZ İSTASYONU YIKILDI

ABONE OL
21 Kasım 2023 18:18
O BAZ İSTASYONU YIKILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Paşakent Mahallesi’nde bulunan General Balcı Çamlığı Sağlıklı Yaşam Alanı’na yapılmak istenen GSM Baz İstasyonu Bandırma Belediyesi ekiplerince yıkıldı. Geçtiğimiz haftalarda bir GSM Firması tarafından General Balcı Çamlığı içerisine baz istasyonu yapılmak istenmiş ve bunun için de belirlenen alana beton dökümü yapılarak direk dikimi için gerekli malzemeler getirilmişti. Alana Baz İstasyonu yapılacağı haberinin yayılması ile birlikte bir çok vatandaş duruma tepki göstermek için General Balcı Çamlığı’nda toplanarak yürüyüş yapıp tepkilerini dile getirmişti.

Kasım Ayı Belediye Meclisi’nde konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun “Bahse konu olan alanımız Bandırmamız için çok kıymetli. Binlerin spor yaptığı, yürüyüş yaptığı, çocukların oyunlarını oynayabildiği geniş bir rekreasyon alanıdır. Halk sağlığı açısından da problemler teşkil edebileceği için bu çalışmanın yapılmasına müsaade etmeyeceğim.” dedi.

Geçen süre içerisinde GSM Firmasının dikmek istediği baz istasyonu ile ilgili herhangi bir ruhsat başvurusunda bulunmaması üzerine Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un talimatı ile baz istasyonu inşaatı gecekondu kanununa dayanılarak Bandırma belediyesi zabıta müdürlüğü ekipleri kontrolünde yıkıldı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.