O ARTIK RESMİ OLARAK RAMBO HAKAN

O ARTIK RESMİ OLARAK RAMBO HAKAN

ABONE OL
24 Kasım 2023 13:37
O ARTIK RESMİ OLARAK RAMBO HAKAN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altınyumruk Spor Kulübü Başkanı Hakan İtmiş, sporculuk ve antrenörlükteki başarıları ile gündemdeki yerini korurken, hiç kimsenin yapamadığını yaparak adeta yeni bir gündeme imza attı. Mahkemeye başvuran Hakan İtmiş lakabı olan Rambo adını nüfus kağıdına resmi olarak ekletti.

9 yaşından bu yana döğüş sporları ile ilgilendiğini söyleyen Rambo Hakan İtmiş “ Savaşçı ve pes etmeyen bir karaktere sahibim. Bunun için çok küçük yaşlardan bu yana döğüş sporları yapıyorum. İlk Hocam olan rahmetli Uğur Evren, benim savaşçı ruhumu görerek bana Rambo lakabını takmıştı. O yıllar tüm Dünya’da Rambo çok popülerdi. O günden bu yana Rambo lakabı ile anılmaya başlandım. Herkes beni Rambo Hakan diye çağırmaya başladı. Yaptığım spora ve karakterime çok uyduğu içinde bu lakabı ben de sevdim.

Bu lakabı nüfus kağıdıma ekletme adına mahkemeye başvurdum. Beni çok uzun yıllardan bu yana tanıyan arkadaşlarımı da şahit gösterdim. Onlar mahkeme beni her zaman Rambo Hakan olarak tanıdıklarını mahkeme heyetine söylediler. Mahkeme de Rambo adımın nüfus kağıdına yazılması yönünde karar aldı. Hemen nüfus Müdürlüğüne giderek Rambo Hakan İtmiş adına yeni nüfus kağıdımı çıkarttım.”

Sadece ülkemizde değil Dünya’da da resmi olarak Rambo adı kullanılmadığını ifade eden Rambo Hakan İtmiş, böyle bir ayrıcalıktan dolayı çok mutluyum dedi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.