NECMİ SERT: İYİ PARTİ'Yİ BANDIRMA'DA BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

NECMİ SERT: İYİ PARTİ’Yİ BANDIRMA’DA BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ

Bu haber 23 Kasım 2022 - 15:01 'de eklendi ve 354 kez görüntülendi.

İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert parti binasında düzenlediği basın toplantısında 3 Aralık günü yapılacak olağan genel kurulda tekrar başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı.

Çok kalabalık bir partili önünde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Necmi Sert “16 Aralık 2017 tarihinde Kurucu Il Başkanımız Nedim Tuna Bey tarafından İyi Parti’yi kurmakla görevlendirildim. Yaklaşık bir ay zarfında 19 Ocak 2018 tarihinde kuruluş prosedürlerini tamamladık. Parti binamızı kiralayıp tefrişatını da yaparak tabelalarını astık.

3 hafta sonra 11 Şubat 2018 tarihinde 1. Olağan İlçe Kongremizi gerçekleştirdik.ve seçilmiş başkan olarak başkanlık görevime devam ettim.

1 Nisan 2018 Birinci Olağanüstü büyük kurultayımız ile iktidarın uykularını kaçırdık ve iktidar 24 Haziran 2018 tarihinde yapılmak üzere baskın seçim kararı almak zorunda kaldı. Seçim kararı alındığında Bandırmada daha üç ay önce kurulmuş bir partiydik. Bir avuç insan büyük maddi imkânsızlıklar içerisinde insanüstü gayret sarf ederek yapılan seçimlerde yaklaşık  oy (17.000 oy) alarak birçokları için sürpriz sayılan fakat bizce emeğimizin karşılığı, milletimizin teveccühü olarak değerlendirdiğimiz başarılı bir sonuç aldık. Dokuz ay sonra Mahalli İdareler seçimlerine girdik ve Millet İttifakı olarak yaklaşık ` oy alarak belediye başkanlığını kazandık.

8 Mart 2020 tarihinde 2. Olağan İlçe Kongremizi yaptık ve tekrar başkan seçilerek hizmetlerimize devam ettik. Pandemi şartlarına rağmen çok başarılı çalışmalar yaptık. Bugün itibariyle Bandırma’daki oy oranımız %-30 bandındadır. Partimiz her gün büyüyüp gelişmekte, milletimizin teveccühü ve bizim gayretlerimizle inşallah birinci Parti konumuna gelecektir.

Tabii ki bu başarılar tesadüf değildir. Partimizin Türkiye genelinde bandında, Bandırma özelinde %-30 bandında olmasında emek var, özveri var, maddi manevi fedakârlıklar var, yalan, iftira ve dedikodulara karşı dimdik durmak var, ömürden beş yıl var, stres var, hüzün var, sevinç var ve daha çok ama çok şey var.

Bandırmada yaptığımız başarılı çalışmalar ile partimizin yükselen grafiğini devam ettirmek, partimizi Bandırma’da birinci parti konumuna getirmek için 3 Aralık 2022 Cumartesi günü Eken Prestij Otel Balo Salonunda yapılacak olan 3. Olağan İlçe Kongremizde İlçe Başkanlığına aday olduğumu üyelerimize, delegelerimize ve kamuoyuna ilan ediyorum. Allah yardımcımız olsun. ”

Basının sorularını yanıtlayan Başkan Sert “Bandırma’da hedefimiz İyi Parti’yi 1. parti yapmaktır. Bunun için hepimiz çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Burada bulunan  arkadaşlarımızın tamamı Genel Kurulda oy kullanacak delege arkadaşlarımız. toplama hiç kimse yok. ” Dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması