MUZAFFER ŞENVELİ KARACABEY DEVLET HASTANESİNE BAŞHEKİM OLARAK ATANDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MUZAFFER ŞENVELİ KARACABEY DEVLET HASTANESİNE BAŞHEKİM OLARAK ATANDI

Bu haber 19 Kasım 2020 - 9:47 'de eklendi ve 1.634 kez görüntülendi.

5 sene Bandırma Devlet Hastanesinde Başhekim olarak görev yapan Dr. Muzaffer Şenveli Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı.  Bilindiği üzere aslen Bandırmalı olan Dr. Muzaffer Şenveli 2014 ile 2019 yılları arasından Bandırma Devlet Hastanesinde başhekim olarak görev yaptıktan sonra Bursa Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine atanmıştı.

Görev yaptığı 5 sene boyunca Bandırma Devlet Hastanesinde çok başarılı çalışmalara imza atan Dr. Muzaffer Şenveli özellikle organ bağışında hastaneyi Türkiye birinciliğine taşımıştı. Yine Bandırma Devlet Hastanesinin en büyük eksiklerinden biri olan kalp hastalarına yapılan anjiyonun Bandırma’da yapılmasını sağlamış, 6 ameliyathanelik anjiyo ünitesini Bandırma’ya kazandırmıştı. Ayrıca diyaliz merkezinin alt yapısını hazırlayarak Bandırma Devlet Hastanesinde diyaliz merkezinin açılmasının önünü açmıştı.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.