MUSTAFA GÜRSOY: BİZE VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLSİN - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

MUSTAFA GÜRSOY: BİZE VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLSİN

Bu haber 22 Eylül 2022 - 10:54 'de eklendi ve 394 kez görüntülendi.

911 Arama ve Kurtarma Derneği Bursa’da yapılan Bursa afet tatbikatına davet edildi. Bandırma’nın yüz akı olan 911 Arama ve Kurtarma Derneği ülkemizdeki tüm afetlerde başarı ile görev yaparak Bandırma’nın adını başarı ile duyurmaya devam ediyor.

Bursa’daki afet tatbikatına konularında uzman ve deneyli kuruluşların davet edildiğini vurgulayan 911 Arama ve Kurtarma Derneği Başkanı Mustafa Gürsoy “ 911 Arama Kurtarma Derneği olarak bizde Bursa Afet Tatbikatına davet edildik.  Kişisel araçlarımız tatbikatlara uygun olmadığı için Büyük Şehir Belediyemizin tahsis ettiği minibüsle etkinlik alanına geldik. Kurtarma araç ve gereçlerini bir römork ile getirebildik.

3 gün burada geceler dahil sürekli teyakkuzda Bursa AFAD  Birlik Müdürlüğümüzün vereceği görevleri yerine getirecek ve  Bandırmamızın adını her zaman alanımızda başarıyla temsil edeceğiz. Biz Arama Kurtarma ekibi olarak hazırız. Bütün olanaksızlıklar ve imkansızlıklara rağmen Vatan ve Milletimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.”

İzmir depremindeki başarılı çalışmalarımızın ardından teknik ekipman ve uygun araç için birçok sözler verildiğini ifade eden 911 Arama ve Kurtarma Derneği Başkanı Mustafa Gürsoy “ Ne yazık ki verilen sözler unutuldu. Afet çalışmalarına, tatbikatlara gidecek aracımız olmadığı için kuruluşların kapısını çalmak zorundayız. Hayat kurtarmak için araç arama süreci çok önemlidir. Artık bizlere verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyoruz. “ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .