MÜSİLAJ HAVUZLARA RAĞBETİ ARTTIRDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MÜSİLAJ HAVUZLARA RAĞBETİ ARTTIRDI

Bu haber 23 Haziran 2021 - 9:42 'de eklendi ve 373 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

TAMİR MERKEZİ BAKIM VE TADİLAT KONULARINDA HİZMETİNİZDE

Bandırma Günaydın Mahallesi Hal caddesi No: 49’da faaliyet gösteren Tamir Merkezi her türlü elektronik, sıhhi tesisat, kombi, yüzme havuzu, daire tadilatları peyzaj, bitkilendirme gibi konularda hizmet vermeye devam ediyor.

Tamir Merkezi sahibi Süleyman Şahin, tüm bakım, tadilat ve peyzaj çalışmalarında konularında uzman işinin ustaları ile hizmet verdiklerini ifade ederek “Kendi bünyemizde 5 kişi çalışırken, seçkin firma ve markalarla profesyonel ilişkileri içinde çalışıyoruz.

Elektronik, kombi, sıhhi tesisat, peyzaj, otomatik sulama sistemleri ve daire tadilatları konusunda her türlü hizmeti vermekteyiz. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde ise ağırlığımızı yüzme havuzlarının yapımı, temizliği konularına ağırlık veriyoruz. A’dan Z’ye olimpik bir yüzme havuzunu inşa ederek hizmete alıyoruz. Bakımlarını yapıyoruz. Marmara Denizinde yaşanan müsilaj belası yüzünden bu yaz havuzlara rağbet oldukça arttı. İnsanlar yeşili olan yerlere kaçmayı tercih ediyor. Sitelerde peyzaj ve bitkilendirme çalışmaları da hız kazandı. “

Yaz ayları sonunda daire tadilatları, kombi bakımlarının öne çıktığını belirten Tamir Merkezi sahibi Süleyman Şahin “Bir dairenin tüm tadilatlarını işlerinde uzman ustalarımızla gerçekleştiriyoruz. Alçı sıva, düzleme, parke, mutfak dolapları, kalebodur, kapı ve pencere tadilatlarını da yapıyoruz. Kombi bakımlarının kış aylarına girerken mutlaka yapılması gerektiğini söylüyoruz. Isı verimi açısından kombi bakımları çok önemlidir.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.