MİRZA: AÇIK ARA KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM

MİRZA: AÇIK ARA KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM

ABONE OL
22 Şubat 2024 10:44
MİRZA: AÇIK ARA KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Ticaret Odasını ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Mirza, seçimleri açık ara kazanacağımıza inanıyorum dedi. Bandırma Ticaret Odasını ziyaret eden Dursun Mirza’yı Ticaret Odası Başkan yardımcısı Sönmez Bekdemir ve Yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

Ticaret Odası İş Dünyası için önemlidir

Dursun Mirza’yı girişte karşılayan Oda Başkan Yardımcısı Sönmez Bekdemir ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret için Mirza’ya teşekkür ederek “ Bandırma Ticaret Odası  Bandırma İş Dünyasına katkı yapan önemli bir kurumdur. Bizim önceliğimiz Bandırma’ya hizmettir. Çıktığınız bu yolda sizlere başarılar dileriz. “ Dediler.

Uzun bir süreç sonunda adaylık açıklamasının yapıldığını belirten CHP Belediye Başkan adayı Dursun Mirza “ Biraz yola geç çıkmış olsak da ekibimle beraber açığı kısa sürede kapattık. Meclis üye listelerimizi oluşturduk. Saha çalışmalarına hızla başladık. bugün sabahtan Belediyeyi ziyaret ettik. Şimdi de Kurum ziyaretleri çerçevesinde Ticaret Odasını ziyaret ediyoruz. Adem Yılmaz Başkanın şehir dışında olduğunu bilmiyorduk. Geçmiş dönemlerde Ticaret Odası seçimlerde adayları davet ederek siyasete dahil oluyordu. Bu dönemde bizlerde projelerimizi anlatmak isteriz.  Ticaret Odası İş Dünyasının çok önemli bir örgütüdür. Mutlaka her adaya eşit mesafede olacaktır. Kurum saygınlığı zaten bunu gerektirir.”

Bandırma büyük potansiyelini kullanamıyor

Bandırma’nın sorunları olduğunu belirten CHP Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza “ Bu sorunları biliyoruz. Bu sorunları çözecek projelerimiz de hazır. Öncelikli amacımız sorunları çözülmüş bir Bandırma’dır. Ne yazık ki Güney Marmara’nın incisi olan Bandırma son dönemde yerinde saydı. Kent olarak sahip olduğumuz büyük potansiyeli kullanamıyoruz. Trafik, otopark ve yolların sıkıntısının yanı sıra  konut ihtiyacı her geçen gün artıyor. Gelmekte olan sanayi ile bu sorun had safhaya ulaşacak. Onun için Bandırma’nın yeni konut alanlarına ihtiyacı var. bunun için 1/5 binlik imar planlarının hemen yapılması gerekiyor. Levent Mahallesi ile Dutliman Mahallesi arası ve Kartalçeşme Edincik arasındaki bölge yeni konut alanları olmalıdır. Büyük çoğunluğu 99 öncesi olan konut stoku mutlaka yenilenmelidir. Bu konuda da teknik arkadaşlarımız çalışıyorlar. “

Yeni Ticaret Odası Hizmet Binası

Ziyaretin  son bölümünde Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sönmez Bekdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri yapmayı düşündükleri yeni hizmet binası için CHP Belediye Başkan adayı Dursun Mirza’yı bilgilendirdiler. Kendisine verilen dosyayı inceleyen Mirza “ Bu konuda ayak üstü söz vermek fikir beyan etmek olmaz. Başkan olduğumuzda bu projeyi teknik ekibimize inceleteceğiz. Gereken ne ise yapacağımıza emin olun..” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.