MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 52 YAŞINDA - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 52 YAŞINDA

Bu haber 09 Şubat 2021 - 12:11 'de eklendi ve 3.377 kez görüntülendi.

Milliyetçi  Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, MHP’nin 52 nci kuruluş yıldönümü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Bozkurt, “MHP, Türk milletine hizmet yolunda bitmeyecek bir davanın adıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin, Türk milletinin varlığı, huzuru, birliği, bekası için en ağır sosyal ve siyasi bedeli ödeyen davamız, vatan ve dava uğruna nice şehitler vermiştir. MHP’nin kuruluş aşamasından bugüne kadar varlık nedeni, Türk milletinin var olma mücadelesinde milli bekanın kapatılmadan devamını sağlamaktır. Davamızın Kurucusu Başbuğ’umuz merhum Alparslan Türkeş’ten kutlu emaneti devralan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bilge liderliğinde kararlılıkla yoluna devam etmektedir. Milliyetçi Hareket, namusumuzdur, onurumuzdur, şerefimizdir, yuvamızdır, davamızdır” dedi.
-Milliyetçi hareket kıyamete kadar yaşanacak bir sevdadır
Milliyetçi hareketin kıyamete kadar yaşanacak bir sevda olduğunu ifade eden MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, “Milliyetçi hareket, yüce Türk milletine hizmet yolunda bitmeyen, bitmeyecek bir davanın adı, kutlu bir ülkünün bayrağı, kıyamete kadar yaşanacak bir sevdadır. Ne mutlu bu sevdaya tutulanlara, ne mutlu bu sevdayı yaşayan ve yaşatanlara. Bizlere düşen, liderimize, partimize daha çok sahip çıkmak, kenetlenmektir. Bunu ülkemiz ve milletimiz için yapmalıyız. Allah, Genel Başkanımızı başımızdan eksik etmesin, bizleri liderimize, davamıza layık eylesin. Bu vesile ile kutlu davamızın kuruluşunun 52. Yılını kutluyor kadim davamıza gönül vermiş Dava ve siyaset büyüklerimizi, tüm şehitlerimizi saygı, hürmet ve rahmetle anıyorum. Ne mutlu Türküm diyene….” diye konuştu.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.