MİLLETVEKİLİ SARI ÖNCE ELEŞTİRDİ, SONRA ÖVDÜ

MİLLETVEKİLİ SARI ÖNCE ELEŞTİRDİ, SONRA ÖVDÜ

ABONE OL
25 Ekim 2023 18:48
MİLLETVEKİLİ SARI ÖNCE ELEŞTİRDİ, SONRA ÖVDÜ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Açıldığı ilk günden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Ulusal Kahve Hizmeti sunduğu Balbucks’ı, “Bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı yok. Vatandaşların beklentilerinden uzak” diyerek yerden yere vuran CHP’li Serkan Sarı şimdi de katıldığı bir TV programında “Güzel bir hizmet, biz hizmete karşı değiliz, tabi ki başımızın tacı… Buna karşı çıkabilir miyiz?” diyerek Balıkesir siyaset tarihinde görülmemiş bir “U”dönüşü yaptı.  Geçtiğimiz günlerde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından hizmete sokulan BALBUCKS önünde yaptığı basın açıklamasıyla “BALBUCKS’ı Amerikan özentisi’ diyerek yerden yere vuran CHP’li Sarı, 16 Ekim’de katıldığı bir TV programında BALBUCKS’ı öve öve bitiremedi.

Hatırlanacağı üzere CHP’li Sarı, geçtiğimiz günlerde BALBUCKS önünde yapmış olduğu basın açıklamasında “Amerikan özentisi bir yapıya, bir kuruluşa teslim etmişlerdir. Bu sevdadan vazgeçmesi için bir defa daha çağrıda bulunmak istiyorum. Bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı yok. Vatandaşların beklentilerinden uzak” diyerek tepki göstermişti. Aynı Sarı, 16 Ekim’de gazeteci bir TV programında “Güzel bir hizmet, biz hizmete karşı değiliz, tabi ki başımızın tacı… Buna karşı çıkabilir miyiz” diyerek Balıkesir siyaset tarihinde görülmemiş bir “U” dönüşü yaparak Balıkesirlileri şaşırttı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.