MİLLET İTTİFAKINDAN TERÖRE LANET - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MİLLET İTTİFAKINDAN TERÖRE LANET

Bu haber 18 Kasım 2022 - 10:35 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.

Millet İttifakını oluşturan 6 siyasi ilçe başkanları Bandırma’da yemekli toplantılarına devam ediyor. 6 lı masa toplantılarına bu ay Saadet Partisi İlçe Başkanı Ekrem Süzen ev sahipliği yaptı.

Akşam yemeğinde bir araya gelen CHP, İyi Parti, Deva, Gelecek, Saadet ve Demokrat Parti ilçe başkanları İstanbul Taksim’de gerçekleşen terör saldırısını lanetleyerek hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilediler.

ortak bir açıklama yapan 6 siyasi parti ilçe başkanları “Bizler iktidarın tüm ayrışma ve kutuplaştırma politikalarına karşı ortak idealimiz olan yarının özgür ve demokratik Türkiye için birlik ve bir uzlaşı içinde çalışmalarımıza kararlılıkla devam etmekteyiz Önümüzdeki seçimle birlikte temel hak ve özgürlüklerin güvence altına alındığı hukuk devletinin tüm kurum ve kuralları ile hayata geçirildiği özgürlükçü ve demokratik Türkiye’yi Vatandaşlarımızın desteğiyle inşa edeceğiz Bu doğrultuda ilçe başkanları olarak Bizler de Bandırmamızda çalışmalarımıza devam ediyoruz. ” Dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması