MHP'DEN BURSA MİTİNGİNE ÇAĞRI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

MHP’DEN BURSA MİTİNGİNE ÇAĞRI

Bu haber 08 Eylül 2022 - 14:50 'de eklendi ve 385 kez görüntülendi.

MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt 11 Eylül günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin vatandaşlara hitap edeceği açık hava toplantısı için Bandırma’dan katılım sağlayacaklarını belirterek ülküdaşları ve partiye gönül vermiş kişileri Bursa mitingin davet etti.

MHP genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla genel merkezimizin düzenlediği “2023 e doğru aday belli, karar net” temalı açık hava toplantıları kapsamında ilkini 4 Eylül 2022 tarihinde cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı Sivas ilimizde 4 Eylül ruhu ile gerçekleştirmiş bulunuyoruz diyen MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt “ikinci toplantımızı ise 11/09/2022 tarihinde saat:17:00 de Gökdere meydanı /Bursa adresinde Çanakkale ruhuyla gerçekleştireceğiz. Üçüncü toplantımız Kayseri’de, dördüncü toplantımız ise Erzurum’da gerçekleşecektir. Seçimlere kadar her ay 4 bölge ilimizde gerçekleşecek olan bu toplantılarla MHP si seçimlere kadar devam edecek ve milletimizin teveccühünü kazanacak çalışmalara imza atmış olacaktır.

Bursa’da yapacağımız toplantıya Balıkesir il ve ilçe teşkilatları olarak iştirak edeceğiz. Düzenleyeceğimiz açık hava toplantısına Değerli Bandırmalı hemşerilerimizi ve kıymetli ülküdaşlarımızı davet ediyoruz. Araçlarımız 11/09/2022 günü saat13:00 da İDO önünden hareket edecektir. Toplantı alanının emniyeti ve güvenliği açısından özel araçlarla gidilmeyecek sadece teşkilatımızın tahsis ettiği otobüslerle katılım sağlanacaktır. Bu vesile ile sayın genel başkanımızı dinlemeye “2023 e doğru aday belli karar “net temalı toplantımıza bütün Bandırmalı hemşerilerimiz ile davamıza gönül vermiş Ülküdaşlarımızı ve partimize gönül veren gönül dostlarımızı tekraren davet ediyoruz. Katılım sağlayacak arkadaşların sosyal medya hesabındaki telefonları arayarak isim yazdırmaları gerekmektedir. Şimdiden destek vererek açık hava toplantımıza katılacak olan hemşerilerime ve ülküdaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .