MHP ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MHP ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Bu haber 28 Temmuz 2020 - 15:19 'de eklendi ve 2.689 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bekir Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri şampiyon olarak 1. lige çıkan Bandırmaspor’u ve Bandırma Ticaret Borsasını  ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber önce şampiyon olan Bandırmaspor’u ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, burada kulüp başkanı Göksel Karlahan ile beraber şampiyonluk kupasını kaldırdı. Şampiyonlukta emeği geçenleri kutlayan Bozkurt, 1. ligde de Bandırmaspor’a başarılar diledi. Ziyaretlerinden ötürü MHP heyetine teşekkür eden Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan tüm şehri takıma sahip çıkmaya davet etti.

Daha sonra Bandırma Ticaret Borsasını ziyaret eden Bekir Bozkurt başkanlığındaki MHP heyeti burada çiftçilerin sorunlarını ve beklentilerini masaya yatırdılar. Bandırma ve çevresinin bereketli tarım arazileri ile çevrili olduğunu söyleyen Bekir Bozkurt çiftçilere verilen destekler ile tarımın iyi bir noktaya geldiğini ifade etti. Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin ziyaretlerinden ötürü MHP Heyetine teşekkür etti.

 

 

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.