MHP İL YÖNETİMİNDEN BANDIRMA ÇIKARMASI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MHP İL YÖNETİMİNDEN BANDIRMA ÇIKARMASI

Bu haber 12 Kasım 2021 - 16:18 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

MHP İlçe Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin Bandırma ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler çerçevesinde dün MHP İlçe Teşkilatıyla bir araya gelen MHP İl Yönetimi bugünde sırasıyla İlçe Kaymakamı Engin Aksakal, İlçe Emniyet Müdür Vekili Faruk Bağcı, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi ve Onyedi Eylül Üniversitesini ziyaret ettiler.

Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi ziyaretine MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Belediye Meclis üyeleri Ender Acar, Harun Algül, Erol Çakır, Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Özkurtbay, MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

MHP Ekibini Esnaf Kefalet kredi Kooperatifinde Kooperatif Başkanı Niyazi Güler, Meyveciler ve Sebzeciler Odası Başkanı Erkan Alpsu, Şoförler Odası Başkanı Osman Çapar, Metal İşleri Odası Başkanı Karani Dinçer ile Kasaplar Odası Başkanı Şerafettin Çıkar karşıladı.

Ziyaretlerinden dolayı MHP İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Niyazi Güler, esnafların pandemi döneminde yaşadığı sıkıntıları dile getirdi.

Pandemi sürecinde ülke olarak çok çetin bir sınavdan geçtiklerini ifade eden MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel “Bu zor dönem hala devam ediyor. Devamlı olarak saha çalışmalarında esnaflarla ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geliyoruz. Sorunları ilk ağızdan ve yerinde tespit ediyoruz. Ülkenin şartları doğrultusunda esnafların yanında olmaya devam edeceğiz.

Bandırma’yı MHP olarak çok önemsiyoruz. 2 gündür Bandırma’da çalışmalar yapıyoruz. İlçe teşkilatımıza bu konudaki çalışmaları için teşekkür ediyorum. 4 aydan bu yana saha çalışmalarımız devam ediyor. “

Cumhur İttifakının yerel seçimlerdeki oy potansiyeli nasıl artırmayı hedefliyorsunuz sorusuna MHP İl Başkanı Yüksel “MHP zor şartlara alışkın bir partidir. Bandırma ve Balıkesir’de milliyetçi oyların yüksek olduğu bir coğrafyadır. Balıkesir’de yerel seçimleri kazanan bir partiyiz. Coğrafyayı iyi tanıyoruz. Bandırma’daki oy potansiyelimizin de ne kadar yüksek olduğu biliyoruz. Bu çerçevede bize düşen görev bu yüksek oy potansiyelini tekrar ortaya çıkarmaktır.”

Esnaf Odalarının seçimlerinde taraf olmayı düşünüyor musunuz sorusunu da yanıtlayan MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel “Asla böyle bir düşünce içinde değiliz. Esnaf Odalarının seçimlerine davetleri üzerine ancak misafir olarak gideriz. MHP olarak bizim taraf olmamız nezaketsizlik olur. “Dedi.

MHP teşkilatının gezisine MHP İl başkan Yardımcısı Ali Özdemir ve Sertaç Gündoğan, İl Disiplin Kurulu Başkanı Erhan Yırcalı

iştirak etti.

 

 

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.