METİN OK: 17 EYLÜL ÖZGÜRLÜĞE ATILMIŞ ADIMDIR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

METİN OK: 17 EYLÜL ÖZGÜRLÜĞE ATILMIŞ ADIMDIR

Bu haber 16 Eylül 2013 - 22:57 'de eklendi ve 1.540 kez görüntülendi.

15890

CHP Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Metin Ok, 17 Eylül Bandırmanın kurtuluş günü ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

Ok, Basın açıklamasında Cumhuriyet ve Demokrasi değerlerine sahip çıkılması gerekliliğini vurgulayarak,’’17 Eylül, 19 Mayısla başlayan Milli Mücadele’nin nihayet amacına ulaştığı gündür, atılan son kurşun Türk milletinin barış, huzur ve demokrasi içinde yaşayabilmesinin ilk adımı olmuştur. Unutulmaması gereken şudur ki, Milli Mücadele ruhu bizlere hep birlikte yaşayabilme ve hep birlikte özgürlüğümüz için mücadele edebilme özgüvenini sağlamıştır. ’dedi.

Tarihsel süreç içinde Milli Mücadele dönemini değerlendiren Aday Adayı Ok, ’Atılan son kurşunun, bizlere özgür bir Türkiye Bıraktığının bilincindeyiz, bu bilinçten yola çıkarak ben diyorum ki adımız, rengimiz her ne olursa olsun bu ülkenin her bir karış toprağına sahip çıkarak, demokrasiyle, Cumhuriyetle, insan haklarıyla 21’inci yüzyıla yaraşır bir Türkiye kuracağız. ’ifadesinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .