MERAL AKŞENER BANDIRMA’YA GELİYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MERAL AKŞENER BANDIRMA’YA GELİYOR

Bu haber 29 Temmuz 2022 - 10:07 'de eklendi ve 874 kez görüntülendi.

 

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener 30 Temmuz Cumartesi günü saat 11.30 de Bandırma’ya geliyor. İki yılı aşkın bir süredir yurt gezilerine devam eden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bandırma’da esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelecek.

Meral Akşener’in çok daha önceleri Bandırma’yı ziyaret etmek istediğini ancak şartların elvermediğini belirten İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “Genel Başkanımızın Balıkesir ziyareti programında Bandırma’da yer alıyordu. Ancak hatırlanacağı üzere şehitlerimizin olması dolayısıyla Meral Akşener hanımefendi Balıkesir programını da yarıda keserek Ankara’ya dönmek zorunda kalmıştı.

Genel Başkanımız Meral Akşener, 2 yıldan uzun bir süredir il ve ilçe gezilerine aralıksız devam ediyor. Esnaf buluşmaları vatandaşların yoğun ilgisi karşısında adeta miting havasına bürünüyor. İyi Parti’ye ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Kamuoyu araştırmalarında oyları arttıran tek partinin İyi Parti olduğu gerçeği öne çıkıyor. Bandırma’da bu artıştan en yüksek oranda pay alan şehirlerin içinde yer alıyor. Üye sayımızla, çalışmalarımızla İyi Parti Bandırma’da başa güreşecek oy potansiyeline erişti. Çok daha fazla çalışmalıyız, sahada daha çok olmalıyız. “ Dedi.

30 Temmuz Cumartesi günü Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi Bandırma’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek ve vatandaşlarla bir araya gelecek diyen İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert, tüm Bandırmalıları bu buluşmaya davet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .