MELİH ÇINAR ÖLÜMÜNÜN 5.YILINDA ANILDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MELİH ÇINAR ÖLÜMÜNÜN 5.YILINDA ANILDI

Bu haber 26 Mart 2020 - 11:09 'de eklendi ve 858 kez görüntülendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Polat Kurucu Başkanları Melih Çınar’ın aralarından ayrılışının 5. Yıldönümü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

Serdar Polat ”Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubemiz Kurucu Başkanı Melih Çınar’ın aramızdan ayrılışının 5.yıldönümünde saygıyla ve minnetle anıyoruz. 25 Mart 2015 te Bandırma’da sonsuzluğa uğurladığımız Melih Çınar yılmaz bir Kemalist’ti. Yaptıklarıyla sadece Bandırma’mızda değil tüm Türkiye’ye hizmet etmiştir. 1994 yılından 2015 yılına değin mücadelemize büyük bir güç katmıştır ve birçok Kemalist Türk Gencini kazandırmıştır. Melih Çınar tüm bu özelliklerinin yanı sıra mütevazı ve kendisini davasına adayan kişiliğiyle tüm çevrelerin takdirini kazanmıştır” diye ifade etti.

Polat ”Ulu Çınarımız sizden öğrendiklerimizi sonsuza değin yaşatmak ve tekrar Atatürk Türkiye’sini yaratmak için var gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz. Anınız mücadelemizde sonsuza değin yaşayacaktır. Ruhunuz Şad Olsun” dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel