MEHMET DOĞAN: 8 EKİM’DE BALIKESİR’E AKACAĞIZ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MEHMET DOĞAN: 8 EKİM’DE BALIKESİR’E AKACAĞIZ

Bu haber 03 Ekim 2022 - 10:05 'de eklendi ve 736 kez görüntülendi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 Ekim Cumartesi günü Balıkesir’e geliyor. Bandırma Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan o gün Bandırma’dan mitinge yoğun bir katılım olacağını belirterek tüm hazırlıklarımızı bugünden tamamlıyoruz dedi.

8 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek program için yönetim kurulu olarak görev dağılımlarının tamamlandığını ifade eden Mehmet Doğan “ Sayın Cumhurbaşkanımız 3,5 yıldır Balıkesir’e gelmiyordu. Cumartesi günü bu hasret sona erecek. Dünya lideri Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’de bağrımıza basacağız. Bizde Bandırma Ak Parti teşkilatı olarak 100 otobüslük bir kafile ile Balıkesir’de olacağız. Otobüsler Haydarçavuş Camii önünden belirtilen saatte kalkacak. 100 otobüsün yetmeyeceği noktada otobüs desteğimiz devam edecek. Ayrıca kendi araçlarıyla da gelecek partililerimizin de olduğunu biliyoruz. Teşkilatımıza çok yoğun bir talep var. Gelmek isteyen hiç kimseyi Bandırma’da bırakmayacağız. 8 Ekim Cumartesi halkımızı Balıkesir Kuvay-i Milliye Meydanına davet ediyoruz. İnanıyorum ki, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bölgemiz için müjdeli haberler verecektir.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması